مدیتیشن ها

تهیه و تنظیم کلیه مدیتیشن ها از هوروسکوپ فارسی با صدای بانو راشل

(توجه داشته باشید که  مدیتیشن های قدم به قدم راشل به صورت یک نقشه و یا دفترچه راهنما عمل کنند، و به شما کمک می کنند تا با این نقشه به دنیای درون سفر کنید و با تمرینات تنفسی مناسب ، با جملات مورد نیازی که وقتی در عالم خلسه قرار می گیرید می توانید با ارتعاش آنها روی هسته مرکزی وجودتان کار کنید و با  فضاسازی همراه با ارتعاش موزیک با فرکانس صوتی مناسب و همینطور راهنمایی های راشل ، در لایه لایه های ضمیر ناخودآگاه خود وارد شوید و آنرا کند و کاو کنید. هسته وجودی خود را بشناسید ، گره ها و انسدادهای خود را بیابید و با آگاهی در صدد رقع آنها برآیید. مدیتیشن های راشل  شما را به نکته یا نکات احتمالی که شما باید توجه کنید جهت می دهند و برای رشد نقاط قوت یا حل مشکل همانجا به شما راهنمایی و راهکار و حتی تمرین مناسب می دهند ، ولی به جای شما عمل نمی کنند. به جای شما درس و تست نمی گیرند و به جای شما زنجیرهایی که شما را بسته را باز نمی کنند و به جای شما رشد نمی کنند. وسیله هستند برای کنده شدن از ماتریکس و کلیدی هستند برای ورود به دنیای حقیقی و درک حقیقت و اتصال شما با منبع آگاهی لایتناهی . با گوش دادن به مدیتیشن ها شما می توانید دنیای درون و پیچ و خم های آنرا کشف و درک کنید. دنیای عظیمی که در زندگی روزمره از گسسته شده اید. اما فراموش نکنید که در نهایت این خود شما هستید که با اتصال به آگاهی لایتناهی رشد می کنید، به آگاهی می رسید و پاکسازی می کنید   )

 

 

مدیتیشن روی ارتعاش عشق : قیمت 139 هزار تومن

این مدیتیشن منحصر بفرد را برای عشق دادن به خود ، دیگران و شفای قلب مان طراحی شده. چون تا این پروسه به تعادل نرسد ما قادر به دریافت و جذب عشق نخواهیم بود. باید عشق شویم تا عشق دریافت کنیم. ما همان چیزی را جذب می کنیم که خودمان در همان ارتعاش هستیم. روی ارتعاش عشق اگر قرار بگیریم چیزی جز عشق نمی ماند.

در این مدیتیشن با تکنیک های تنفسی مخصوص که هم در خود مدیتیشن و هم در کانال تلگرام مربوط به مدیتیشن توضیحات آن موجود است در شرایطی قرار می گیریم که کوله بارمان را برای آغاز سفر عشق پر می کنیم و رهسپار میشویم.

اگرچه این مدیتیشن همیشه برای شما ضروری و کارآمد است اما در بعضی از تاریخ ها بی نهایت توصیه می شود .بخصوص در این زمان که ونوس از مرگ در نشان عقرب برخاسته و درست روبروی اورانوس به زندگی بازگشته ، بهترین زمان برای دادن کدهای جدید برای برنامه ریزی جدید جهت ارتقا ، به ونوس روح ماست، پس این روزها را از دست ندهید.

انرژی این مدیتیشن همراستا با انرژی ونوس و خورشید است و سبب تقویت این ارتعاش ها در شما میشود.  این مدیتیشن برای خودعشق ورزی ، جذب عشق ، شفای قلب ، شفای روح ، شفای جسم ، دریافت عشق ، پذیرش وجودی و رهایی از بارهای منفی قلب توسط راشل نوشته، طراحی ، تهیه و تنظیم شده و کلیه حقوق آن برای کمپانی هوروسکوپ فارسی محفوظ است.

جهت دریافت مدیتیشن از طریق ایمیل horoscopefarsi@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید.

 

 

 

مدیتیشن رهایی و صعود 

        139.000 تومن 30 USD

           Meditation For Liberation and Ascension   

مدیتیشن  رهایی و صعود  که از مدیتیشن های قدم قدم با راشل است که براساس تنفس های شامانیک با سازهای درام، دیجریدو و فلوت بومیان آمریکا ساخته شده و ارتعاش موزیک این مدیتیشن و مانتراهایی که گفته میشود توانایی شکستن ارتعاش های های پایین را در وجود و هاله شما دارند.  این مدیتیشن 33 دقیقه هست و مانتراهای موثر با تعداد تعیین شده در این مدیتیشن به دو زبان فارسی و سانسکریت تکرار می شوند. هدف از این مدیتیشن از میان برداشتن ماسک ایگو و چهره غیر واقعی ما جهت آشنایی با حقیقت وجود است. برای رهایی از زنجیرهایی که ما را می بندند و اجازه حرکت نمی دهند. ما را در دنیای بسته درون یا بیرون زندانی می کنند و باعث تحلیل تدریجی ما میشوند.  این مدیتیشن همیشه قابل استفاده است اما بخاطر نوع موزیک نواخته شده با انرژی مارس و اورانوس هم ارتعاش هستند و بهتر است چهل روز پیاپی انجام شود. این مدیتیشن محصول کمپانی هوروسکوپ فارسی است و حق کپی رایت آن محفوظ است.  

​جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

مدیتیشن  تقویت اراده و قدرت درون : 129 هزار تومن  USD25

هدف از این مدیتیشن تقویت انرژی ضعیف و یا ناهماهنگ مریخ ( مارس ) در وچود شماست. مارس ضعیف باعث ضعف اراده ، پرخاشگری ، بی هدفی و یا سردرگمی در هدف میشود.

جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

مدیتیشن سه گانه: 199.000 تومن   USD 45

The Three in One Meditation Package

این پکیج شامل سه مدیتیشن حقیقتا بی نظیر با راهنمایی قدم به قدم راشل است و میتوانید هر شب یا هر روز یکی از آنها را به نوبت انجام دهید. این مدیتیشن ها را انجام دهید تا با کمک روح راهنما و خودبرتر بتوانید مسیر و مقصود خود را در این زندگی بیابید. بیشتر ما نمیدانیم چطور با روح های راهنما و خودبرتر ارتباط بگیریم. بیشتر ما مقصد و هدف از تولد و زندگی را نمیدانیم. این پکیج حاوی سه مدیتیشن بسیار عالی برای کمک به شماست تا در دوره ای از زندگی که نیاز به ایجاد ارتباط با خود برتر و روح راهنما برای دریافت آگاهی دارید از این ارتباط محروم نمانید و بتوانید مسیر درست زندگی را بر اساس انچه در قلب شما نهفته پیدا کنید. توضیحات بیشتر مربوط به هر مدیتیشن را میتوانید در اینجا ببینید

مدیتیشن ارتباط با خود برتر ( به تنهایی 119 تومن )
این مدیتیشن به شیوه خودهیپنوتیزمی برای ایجاد ارتباط با خود برتر تهیه شده. اکثر ما این مشکل را داریم که نمیدانیم چطور با خودبرتر ارتباط بگیریم. خود برتر کیست؟ خودبرتر بعد تکامل یافته روح شماست. خود برتر اگر چه راهنمای شماست اما از روح راهنما متفاوت است. خودبرتر با روح راهنمای شما در ارتباط است. خودبرتر خود شما هستید در ورای زمان و مکان. تا وقتی با خود برتر از راه قلب یکی نشویم چشم و گوشمان به ورای دنیای سه بعدی بسته می ماند. خود برتر حاوی همه اطلاعات ماست از ازل تا ابد. مدیتیشن را با هدفون گوش دهید با تشکر و با آرزوی نور و آگاهی درونی برای همه شما

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما  ( به تنهایی 119 تومن )

این مدیتیشن با متد خود هیپنوتیزمی برای ملاقات با روح راهنما مهیا شده. همه ما حداقل یک روح راهنما داریم که شما را بخوبی میشناسد و با شما ارتباط داشته و همیشه با شما بوده و خواهد بود. اگر شما هم او را بشناسید این ارتباط دوطرفه خواهد شد. در این مدیتیشن قادر خواهید بود روح راهنما را ملاقات کنید و هر بار بخواهید دوباره این ملاقات را تکرار کنید. مدیتیشن را با هدفون گوش دهید. 

مدیتیشن  برای یافتن دریافت آگاهی ازمقصد روح و هدف ازتولد و زندگی شما دراین زندگی ( به تنهایی 119 تومن )

 • هر کدام از ما به دلیلی متولد شده ایم و راهی دراز را طی کرده ایم تا به این نقطه رسیده ایم. بعد از تولد در اثر درگیری های زندگی فراموش می کنیم که برای چه آمده بودیم. از کجا آمدم و آمدنم بهر چه بود؟ در این مدیتیشن با متد خود هیپنوتیزمی در اعماق وجود ضمیر ناخودآگاه با هم به دنبال جواب سوالات شما میرویم تا با مقصد روح شما در این دنیا و هدف از بودنتان را تجربه و احساس کنید. همه چیز در درون شماست کافیست پرده ها را کنار بزنید. با هدفون گوش دهید.
  پس از پرداخت هزینه لینک تلگرام کانال مدیتیشن به شما ارسال خواهد شد. در نظر داشته باشید که این مدیتیشن برای استفاده شخص شما تهیه شده و فروش و کپی آن به دیگران ممنوع میباشد.
  این مدیتیشن ها را همیشه در زندگی هر گاه که بخواهید جواب سوالات را از خودبرتر و روح راهنما بپرسید تکرار کنید. برای اینکه ارتباط با آنها ایجاد شود و همیشه در این اتصال بمانید باید تمرین و ممارست مداوم داشته باشید. این انفاق یک شبه نمی افتد زمان میبرد و کم کم ایجاد میشود. تا اینکه شما بدون مدیتیشن هم بتوانید صدای آنها را بشنوید و حضور آنها را هم بدون مدیتیشن احساس کنید یا ببینید.این مدیتیشن ها آغاز سفر شما برای ایجاد این ارتباط ها هستند.

  ​جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

مدیتیشن بازکردن انسدادها و جذب پول   185.000 تومن              USD 35                

 Meditation For Removing Subconscious Blockages

در این پکیج دو مدیتیشن موجود است که لازم و ملزوم یکدیگرند:

 •  مدیتیشن پاکسازی ضمیر نا خود آگاه
 • مدیتیشن جذب پول و برکت و فراوانی

این مدیتیشن برای پاکسازی از افکار و باور‌ها و انرژی‌های منفی‌ که از آنها چه آگاه هستیم و حتا گاهی‌ آگاه نیستیم. تا زمانی‌ که ضمیر ناخودآگاه ما دارای انسداد باشد ما قادر به گرفتن کنترل سکّان زندگی‌ و جذب مثبت‌ها و تبلور خواسته هایمان نیستیم. چون در واقع خودمان ناخواسته فراوانی و برکت را پس می‌زنیم. این مدیتیشن بسیار عمیق و در با استفاده از متد هیپنوتیزم تهیه شده و حتا در خواب روی ذهن شما تاثیر میگذارد. نیازی نیست که حتما بیدار بمانید تا آخر مدیتیشن. چون خود به خود روی خود برتر تاثیر گذار است.اما قبل از مدیتیشن با همه وجود باور کنید که باید ذهن و باور‌ها را پاکسازی کنید و مقاومت به این امر نکنید بلکه بخواهید که آزاد شوید.بعد از آنکه این انسدادها آهسته آهسته باز میشوند آماده جذب میشویم و قدرت مجسم کردن خواسته هایمان را پیدا میکنیم. توجه کنید که مدیتیشن جذب فراوانی بدون پاکسازی اولیه ضمیر ناخودآگاه تاثیرگذار نیست
هر دو این مدیتیشن ها بسیار عمیق هستند و با متد هیپنوتیزم تهیه شده اند و با انرژی پلوتو ، ژوپیتر و ونوس هم ارتعاش هستند .  میتوانید با مدیتیشن ها بخوابید چون خود بخود این نوع مدیتیشن با خود برتر کار میکند و وقتی شما خواب هستید خود برتر بیدار است
نکته مهمی که من در مدیتیشن ها در نظر میگیرم زمان آغاز و انجام مدیتیشن هاست. ما بهتر است مدیتیشن ها را زمانی انجام بدهیم که نیروهای اسمانی و انرزی سیارات با ما همراه هستند

باور شما به زندگی زیباتر میتواند این زیبایی رو متبلور کند. امـــــــــــــــــــــا باید قویتر و محکمتر بسازید. باورهای ما جذب میکنند.

باورهای غلطی که در ذهن ما فرو رفته برای دریافت برکت و فراوانی انسداد ایجاد میکند. مثل اینکه پول کثیف است. پول خلاف معنویت است .در ناخودآگاه ما ما خودمان مانع برای بدست آوردن پول داریم مثل سرزنش های خودمان و دیگران به ما, حک شدن شکست ها روی زمین ناخودآگاهم ما , پخش بودن انرژی ما در ابعاد مختلف بخاطر کارمای رابطه ها ,عدم اعتماد به نفس ها ترس از ریسک و برداشتن قدم……. قانون جذب زمانی کار میکند که این بلاک ها باز شوند. ما هر چیزی در نا خودآگاه داریم جذب میکنیم. چون همیشه بیدار است. ناخودآگاه خیلی آگاه است.
توصیه میشود با هدفون گوش داده شوند

جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

 

پکیج مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه   185.000تومن ( حاوی دو مدیتیشن که لازم و ملزوم یکدیگرند)   

USD 35

Meditation to clear Relationship Karma

منظور از رابطه کارمایی  اتصال رشته های انرژی از گذشته ناتمام ما به ابعاد و زمان های دیگری است که  باعث تخلیه انرژی ما میشوند و در این زندگی روح روی 

ابعاد مختلف زندگی‌ فعلی ما تاثیر میگذارند 

این مدیتیشن جهت پاک کردن حافظه ناخودآگاه از اینگونه رابطه شما را راهنمایی می کند   تا بتوانید هر رابطه ای که در راستای روح تان نباشد و انرژی شما را تخلیه می کند را به یاد آورید یا شناسایی و پاکسازی کنید. چون  در نتیجه پاکسازی هایی که خودتان انجام میدهید ، انرژی تبلور خواسته ها کم کم به شما باز می گردد.
  در روح ما زخم‌هایی‌ هستند که حتا از وجود آنها آگاه نیستیم ، رشته های انرژی به ما متصل هستند که از آنها آگاه نیستیم ،  اما روی همه ابعاد زندگی‌ کنونی ما ( حتی جذب پول و رابطه‌های کنونی)  پیچیدگی ایجاد میکنند. در این مدیتیشن شما هدایت میشوید تا رشته های انرژی تان را که در زمان ها و مکان های دیگر پراکنده شده اند را ببرید. وقتی رشته های انرژی به افراد مختلف از زمانهای متفاوت زندگی روح دارید و این رشته های انرژی هنوز برقرار هستند ، انرژی شما  در یونیورس پخش میشود به جای اینکه در این زمان و این زندگی متمرکز باشد . وقتی این رشته های انرژی را قطع کنید می توانید در این زندگی برای رسیدن به خواسته هاتون قوی تر عمل کنید و تاثیرگذارتر باشید. حتی در مورد مسائل مالی و مادی این رشته های انرژی پخش شده باعث میشوند که شما تخلیه انرژی و در نتیجه عدم منیفستیشن ( قدرت تبلور و تجلی در دنیای سه بعدی) داشته باشید

بهتر است که مدیتیشن رابطه همراه  با 7 چاکرا انجام شود چون بالانس و تقویت چاکرای 1 ِ 2 ِ 4 ِ 5 در رابظه ها تاثیر مستقیم دارند.
معادل تومان به حساب ایرا ن قابل پرداخت است.در نظر داشته باشید هر ماه از هر ماه کامل به مدت 2 هفته میتوانید مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه را انجام دهید. اما مدیتیشن بالانس 7 چاکرا یک مدیتیشن روزانه و مادام العمر است.فراموش نکنید که کارما درسی است ناتمام که پرونده آن از گذشته بازمانده و شما باید آنرا یاد بگیرید تا از آن عبور کنید و تا وقتی آنرا یاد نگیرید  سر راه شما قرا می گیرد و برای شما تکرار میشود و باز می گردد. مدیتیشن های رهایی از کارما به شما کمک می کنند تا شما در طی سفر درونی درس تان را متوجه شوید تا بتوانید از آن عبور کنید. وگرنه قرار نیست درس شما را به جای شما پاس کنند یا کارمای شما را خرید و فروش کند.

در نظر داشته باشید که این فایل برای فروش توسط شما نیست و جهت استفاده شخصی شما تهیه شده است

 

جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

این مدیتیشن ها با دریافت پیام و با هدایت روح راهنمای خودم تهیه شده  و خیلی ها هم نتیجه گرفته اند که در فیس بوک تجربیاتشان رو نوشته اند. اما در نظر بگیرید که شما هم باید به پاکسازی باور داشته باشید و به این نتیجه رسیده باشید که نیاز به آغاز سفر درونی دارید و تصمیم جدی داشته باشید . نه اینکه امتحان کنید ببینید چه میشود. اول باید با بخشش خودتان و دیگران این سفر رو آغاز کنید. مدیتیشن یک سرم یا آمپول نیست که با یک تزریق شما را مداوا کند مدیتیشن یک سفر درونی است که شما انجام میدهید و به قسمت هایی از روح و ضمیر ناخودآگاه سر میزنید که از آن تا بحال اطلاعی نداشته اید تا با آنها روبرو شوید آگاه شوید و آنها را مداوا و ترمیم کنید یا نحوه برخوردتان را با آنها عوض کنید. کارمای منفی هم فقط از اجداد شما برای شما نیامده هر عمل و فکر و گفتاری از خود شما چه در این زندگی و چه از زندگیهای قبلی شما هم برای شما بازتاب دارد

 

 

 ​مدیتیشن رهایی از کارمای منفی‌ رسیده از اجداد و نیاکان ( لعنت و نفرین) و ترمیم دی .ان. آی  ژنتیک روحی‌ خودمان و فرزندانمان ازتاثیر کارمای نسل های گذشته پدری و مادری ما:  119.000 تومن   USD25

  Meditation to clear Family Karma

در جهان هستی هر چیزی انرژی است وهمانطور که رنگ چشم و رفتارهای شما از اجداد شما قابل انتقال به شما هستند از نظر انرژی هم ما با اجدادمان پیوستگی انرژی داریم و این انرژی از خانواده ما هم به روح و هم به جسم ما قابلیت انتقال دارند و این تصادفی نیست که ما انتخاب کرده ایم که در این خانواده به دنیا بیاییم. گاهی حتی اجداد ما راهنمایان روحی ما می توانند باشند و شاید جالب باشد که بدانید خود من اگرچه آسترولوژی را تحصیل کرده ام اما اجداد من از طرف مادری و پدری منجم بوده اند و از نظر تکاملی این اطلاعات از طریق اجداد هم به من منتقل شده اند. 

ما به عنوان فرزند آن خانواده حامل دی ان آی خانوادگی هستیم و با این انرژی به دنیا آمده ایم  و با آگاهی از آنچه حامل آن هستیم ، اگر انسداد باشند ، می توانیم در صدد رفع آن برآییم ، چون جهان هستی از ما آگاه شدن می خواهد. ما روی زمین آمده ایم تا آگاهی ما آنقدر بزرگ شود که به ارتعاش آگاهی برتر برسد.

این مدیتیشن یک مدیتیشن مخصوص است و فقط افراد خاصی‌ که حامل انرژی های سنگین خانوادگی هستند و شرایط زیر را دارند به آن نیاز دارند. ممکن است شما و والدین تان در گذشته با هم درس هایی داشته اید که یاد نگرفته اید ، شاید به هم آسیب زده باشید ، به عنوان مثال شاید شما در گذشته قربانی شرایطی شده اید که تاثیرات پایدار در کل خانواده گذاشته اند و این تاثیرات در همه فرزندان باقی مانده اند و حل نشده اند و بصورت بیماری های روحی به نسل بعد هم در حال انتقال هستند. همینطور الگوهای تفکری که نسل اندر نسل ازطریق خانواده منتقل شده اند و همینطور انرژی هایی که نسل اندر نسل به خانواده منتقل شده اند. به عنوان مثال افرادی که لعنت و نفرین و تاثیر دعا و جادو از نسل‌های قبلی‌ به آنها و خانواده آنها رسیده و همچنان در خانواده باقی است. بخصوص اگر در خانواده هایی هستید که در ریشه خانوادگی ، اهل جادو و دعانویس بوده اند چون این گونه عملکردها کارماهای سنگینی از خود به جا میگزارند که میتوانند روی نسل های بعدی شان تاثیرگزار باشد. در نظر داشته باشید که ما قبل از تولد انتخاب می کنیم که کدام خانواده را برگزینیم وگاهی چون با آنها کارما داریم چاره ای جز انتخابشان نداریم. اما انتخاب می کنیم کدام کارما را تسویه کنیم و روی کدام کارما درس بگیریم. پس ما قبل از تولد آزادی برای انتخاب والدین داریم و گاهی آنها را برمی گزینیم چون با آنها کارما داریم. زمین مثل دانشگاهی است که شما قبل از شروع ترم واحدهای خود را انتخاب می کنید. پس اگر اینجا هستید و این مطالب را می خوانید شاید زمان این آگاهی برای شما فرا رسیده و می توانید به عمق درک و آگاهی برسید و از انرژی هایی که از خانواده به شما منتقل شده خودتان را آزاد کنید و ارتباط انرژتیکی خود را قطع کنید. بنابراین این  مدیتیشن نیست که شما را از کارما آزاد می کند بلکه آگاه شدن شما این انرژی ها و تصمیم برای رهایی است که شما را آزاد می کند. مدیتیشن در طی یک سفر درونی شما را به آگاهی از این خاطرات و انرژی ها هدایت می کند وتمرین های مکرر می تواند  اولین قدم برای رهایی شما از زنجیرهای ژنتیکی روح شما باشد. این مدیتیشن به شما کمک می کند تا در وادی  شناخت و آگاهی از این درس قرار بگیرید و آن زمان که آگاه شوید بسوی عبور از این مرحله هدایت میشوید و از زنجیرهای روح آزاد و رها می شوید.  چون جهان هستی به دنبال مجازات شما نیست بلکه می خواهد شما به مرحله فراتری از آگاهی دست پیدا کنید و آن هنگام است که روی مرکز قدرت خود می ایستید و هر آنچه در ارتعاش پایین تری از شماست زیر پای شما قرار می گیرد. با مدیتیشن شما می توانید هسته مرکزی مشکل را بیابید تا روی آن کار کنید. فراموش نکنید دنیای بیرون انعکاس دنیای درون شماست و آن هنگام که دنیای درون شما تغییر کند رفتارهای شما و هم رفتار های محیط نسبت به شما تغییر خواهد کرد

ودر نهایت اینکه خبر خوب اینکه شما میتونید این چرخه تکراری نسل اندر نسل را بشکنید. 

چنانچه مشخصات زیر را داشته باشید جزو این گروه خاص محسوب میشوید

 1. شیوع بیماری‌های فیزیکی‌ مزمن بخصوص بیماری های وراثتی  در آنها و خانواده‌ نسبی آنها
 2.  بیماری‌های روانی‌ در شخص و تعدادی از اعضای خانواده
 3. فلاکت و بدبختی خانوادگی از قبیل  فقر و اعتیاد  ( همه اعضای خانواده به نحوی درگیر مشکلات پی‌ در پی‌ و نا تمام هستند)
 4. عدم تعادل عصبی افراد خانواده و آشوب ها و رفتار‌های تهاجمی غیر قابل کنترل و اغلب بدون دلیل موجّه
 5. تکرار طلاق در نسل‌های مختلف یک خانواده و سقط های مکرر
 6. احساس ندای درونی‌ و دریافت الهام مبنی بر وجود لعنت و طلسم خانوادگی
 7. علیرغم تلاش های زیاد و کار سخت نتیجه ای حاصل نمیشود و همیشه موانع سر راه موجود هستند.

یکی‌ از دلایل بالا کفایت می‌کند، نیاز به داشتن همه آنها نیست

آیا داشتن این نوع کارما در چارت تولد شما قابل تشخیص است؟ بله این انرژی های منفی و تعامل ها توسط آسترولوژر حرفه ای قابل تشخیص دیدن است. اما حتما باید به صداقت و حرفه ای بودن آسترولوژر اطمینان داشته باشید. اما بهترین روش انجام مدیتیشن است چون جهان هستی می خواهد شما آگاهی پیدا کنید و وقتی آگاهی پیدا کنید با قدرت و اعتماد به نفس جهت بازکردن این گره های انرژی همت می کنید. حتی خود جهان هستی شما را به سویی هدایت می کند تا شما بتوانید با این ترس ها و منفی ها روبرو شوید و  بر آنها غالب شوید و بر فراز آنها بایستید و از آنها آزاد شوید.  اما نکته مهم این است که نباید از آنها فرار کنید. به محض اینکه آگاهی عمیق توسط خود شما حاصل شود مطمئن باشید ذهن شما مسیر پاکسازی و بلوغ را ایجاد و طی می کند و اساتید روحانی مقرب و فرشتگان بخصوص آرک انجل مایکل می تواند شما را در مرحله هیلینگ همراهی کنند. چون اولین مرحله شفا مرحله بیداریست و شما مرحله بیداری را طی کرده اید. از سوی دیگر وقتی ما اجدادمان را می بخشیم کمک به تکامل روح آنها می کنیم و متقابلا آنها به ما در سفر زندگی کمک می کنند. فراموش نکنید ما و اجدادمان در هم گره خورده ایم چون داستان زندگی ما فقط مربوط به این دوره از زندگی نیست ،اما قادر هستیم با اراده و آگاهی به مرحله دریافت شفا برسیم.در آخر یک جمله مینویسم کوتاه اما عمیق ، چون در لایه های عمیق آگاهی قابل درک است و شاید درک آن برای همه آسان نباشد ، روح هر کدام از ما در جهان های موازی نقش های موازی و متفاوت دارد. در یک جهان میتواند راشل باشد و در جهان دیگر پدر بزرگ راشل ، پس ما خودمان تکامل اجدادمان را زندگی می کنیم و آگاهی و تکامل ما مشترک است!

جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

 

 

مدیتیشن تقویت و بالانس 7 چاکرا:  119.000 تومن

USD 25

Meditation to Balance 7 chakras 

 • این مدیتیشن هم برای ریلکس شدن و هم پاکسازی چاکرا‌ها میباشد، یعنی ۲ نوع  کاربرد در آن تعبیه شده، و پاکسازی و تقويت چاکرا‌ها با فرکانس موزیک مخصوص و هماهنگ با ارتعاش هر چاکرا و رنگها و كريستال هاى مربوط به آن چاکرا و همینطور کلمات موثر روی آن چاکرا انجام میشود. این مدیتیشن همیشگی و روزانه و مادام العمر است و محدودیت زمانی ندارد
 • جهت تهیه مدیتیشن از طریق ایمیل تماس بگیرید  >>>    horoscopefarsi@gmail.com

 

 

 

 

 

 

برای خواندن تجربیات مربوط به مدیتیشن های هوروسکوپ فارسی وارد فیسبوک شوید و در آنجا صدها نظر و تجربه از کسانی که این مدیتیشن ها را استفاده کرده اند نوشته شده.

shares
error: Content is protected !!