مدیتیشن ها
مدیتیشن ها

مدیتیشن ها

تهیه و تنظیم کلیه مدیتیشن ها از هوروسکوپ فارسی با صدای بانو راشل

(توجه داشته باشید که  مدیتیشن های قدم به قدم راشل به صورت یک نقشه و یا دفترچه راهنما عمل کنند، و به شما کمک می کنند تا با این نقشه به دنیای درون سفر کنید و با تمرینات تنفسی مناسب ، با جملات مورد نیازی که وقتی در عالم خلسه قرار می گیرید می توانید با ارتعاش آنها روی هسته مرکزی وجودتان کار کنید و با  فضاسازی همراه با ارتعاش موزیک با فرکانس صوتی مناسب و همینطور راهنمایی های راشل ، در لایه لایه های ضمیر ناخودآگاه خود وارد شوید و آنرا کند و کاو کنید. هسته وجودی خود را بشناسید ، گره ها و انسدادهای خود را بیابید و با آگاهی در صدد رقع آنها برآیید. مدیتیشن های راشل  شما را به نکته یا نکات احتمالی که شما باید توجه کنید جهت می دهند و برای رشد نقاط قوت یا حل مشکل همانجا به شما راهنمایی و راهکار و حتی تمرین مناسب می دهند ، ولی به جای شما عمل نمی کنند. به جای شما درس و تست نمی گیرند و به جای شما زنجیرهایی که شما را بسته را باز نمی کنند و به جای شما رشد نمی کنند. وسیله هستند برای کنده شدن از ماتریکس و کلیدی هستند برای ورود به دنیای حقیقی و درک حقیقت و اتصال شما با منبع آگاهی لایتناهی . با گوش دادن به مدیتیشن ها شما می توانید دنیای درون و پیچ و خم های آنرا کشف و درک کنید. دنیای عظیمی که در زندگی روزمره از گسسته شده اید. اما فراموش نکنید که در نهایت این خود شما هستید که با اتصال به آگاهی لایتناهی رشد می کنید، به آگاهی می رسید و پاکسازی می کنید   )

جهت تهیه مدیتیشن به قسمت فروشگاه مراجعه فرمایید.

تعدادی از تجربه های مدیتیشن ها را بخوانید

https://fa.horoscopefarsi.net/rEa28

تعدادی از تجربیات شما از مدیتیشن های راشل

مدیتیشن ها

مدیتیشن شفای بدن احساسی ( شاهکار )

هدف از انجام این مدیتیشن پاک کردن دیتاهای احساسی-ذهنی گذشته است که باعث شده ما درگیر خشم ، اضطراب ، نگرانی های بیمورد و بیش از حد و وسواس ذهنی شویم بر اساس تجربه کسانی که مبتلا به بیماری های روحی هستند این مدیتیشن جهت بالا بردن آستانه تحریک عصبی و خشم و عصبانیت ، تخلیه استرس و حتی ترس های گذشته تاثیر بی نظیری داشته . در این مدیتیشن با تمرینات عالی برای شفای چاکرای قلب و چاکرای خورشیدی و باز کردن انسدادهای آن بی نظیر عمل می کند. هدف در این مدیتیشن تخلیه احساسات سرکوب شده و خلق انرژی از چاکرای قلب  به عنوان منشاء تغذیه احساسی است. این مدیتیشن بر اساس تکنیک مایندفولنس تهیه شده. به ترتیبی که فضای مدیتیشن ، باعث میشود ذهن شما مدیتیشن را دنبال کند و در لحظه حال قرار بگیرد. این مدیتیشن یک مدیتیشن اکتیو هست و راهنما با شما در تعامل است و از شما می خواهد که در مراحل مختلف کارهایی انجام دهید تا  آگاهانه بتوانید از موجودیت و هویت احساسی خود آگاه شوید و عکس العمل های لازم را انجام دهید. این مدیتیشن ، تا آخر عمر شما روزانه توصیه میشود چون کمک می کند تا شما روی مرکز تعادل احساسی خود قرار بگیرید. این مدیتیشن بهترین هدیه شما برای عزیزی است که قادر به ایجاد تعادل احساسی خود نیست و در تلاش برای ایجاد پایداری احساسی است.

تجربیات عزیزان در رابطه با انجام این مدیتیشن بزودی برای شما گذاشته میشود.

حقوق کپی این مدیتیشن محفوظ و متعلق به هوروسکوپ فارسی است.

این مدیتیشن در اوج انرژی خرچنگ ، تحت انرژی خورشیدگرفتگی ماه نوی خرچنگ ، همزمان با پیوند نودجنوبی و سترن برای تخلیه دیتاهای کهنه و کاشتن بذرهای جدید احساسی در جولای 2019 تهیه و ارائه شد. این ارتعاش همیشه در این مدیتیشن باقی می ماند.

 

 

مدیتیشن ها

مدیتیشن دیدن زندگی های گذشته

هدف از این مدیتیشن آگاهی از درس های گذشته ما برای رهایی از درس های تکراری در این زندگی است ( کارمای زندگی های گذشته ) . به محض اینکه آگاهی حاصل شود ضمیرآگاه شما کنترل فرمان را بدست می گیرد. در این مدیتیشن به سوالاتی که از شما پرسیده می شود و آنچه می بینید و می شنوید فکر نکنید ، فقط ناظر باشید . آیا با انجام یک بار مدیتیشن میشود از زندگی های گذشته آگاه شد؟ بستگی به قدرت اتصال شما به ابعاد مختلف دارد. بعضی ها بدون مدیتیشن در زندگی عادی صحنه های زندگی های گذشته را می بینند و بعضی نیاز به تمرین و ممارست مداوم دارند. باید قادر باشید زود کنده شوید. هر چه این قدرت شما بیشتر باشد زودتر در دنیای بی زمان شناور میشوید.

این مدیتیشن همراستا با انرژی نپتون ، مرکوری ، پلوتو و نودجنوبی همزمان با ماه نو در نشان جنگجوی قوچ روز  5 آوریل 2019 ارائه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

 

 

مدیتیشن ها

مدیتیشن روی ارتعاش عشق :

این مدیتیشن منحصر بفرد را برای عشق دادن به خود ، دیگران و شفای قلب مان طراحی شده. چون تا این پروسه به تعادل نرسد ما قادر به دریافت و جذب عشق نخواهیم بود. باید عشق شویم تا عشق دریافت کنیم. ما همان چیزی را جذب می کنیم که خودمان در همان ارتعاش هستیم. روی ارتعاش عشق اگر قرار بگیریم چیزی جز عشق نمی ماند و ما جذب کننده عشق  می شویم.

در این مدیتیشن با تکنیک های تنفسی مخصوص که هم در خود مدیتیشن و هم در کانال تلگرام مربوط به مدیتیشن توضیحات آن موجود است در شرایطی قرار می گیریم که کوله بارمان را برای آغاز سفر عشق پر می کنیم و رهسپار میشویم.

اگرچه این مدیتیشن همیشه برای شما ضروری و کارآمد است اما در بعضی از تاریخ ها بی نهایت توصیه می شود .بخصوص در این زمان که ونوس از مرگ در نشان عقرب برخاسته و درست روبروی اورانوس به زندگی بازگشته ، بهترین زمان برای دادن کدهای جدید برای برنامه ریزی جدید جهت ارتقا ، به ونوس روح ماست، پس این روزها را از دست ندهید.

انرژی این مدیتیشن همراستا با انرژی ونوس و خورشید تهیه و ارائه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.این انرژی سبب تقویت این ارتعاش ها در شما میشود.  این مدیتیشن برای خودعشق ورزی ، جذب عشق ، شفای قلب ، شفای روح ، شفای جسم ، دریافت عشق ، پذیرش وجودی و رهایی از بارهای منفی قلب توسط راشل نوشته، طراحی ، تهیه و تنظیم شده و کلیه حقوق آن برای کمپانی هوروسکوپ فارسی محفوظ است.

جهت دریافت مدیتیشن از طریق ایمیل [email protected] درخواست خود را ارسال کنید.

 

 

 

مدیتیشن ها

مدیتیشن رهایی و صعود 

       

           Meditation For Liberation and Ascension   

مدیتیشن  رهایی و صعود  که از مدیتیشن های قدم قدم با راشل است که براساس تنفس های شامانیک با سازهای درام، دیجریدو و فلوت بومیان آمریکا ساخته شده و ارتعاش موزیک این مدیتیشن و مانتراهایی که گفته میشود توانایی شکستن ارتعاش های های پایین را در وجود و هاله شما دارند.  این مدیتیشن 33 دقیقه هست و مانتراهای موثر با تعداد تعیین شده در این مدیتیشن به دو زبان فارسی و سانسکریت تکرار می شوند. هدف از این مدیتیشن از میان برداشتن ماسک ایگو و چهره غیر واقعی ما جهت آشنایی با حقیقت وجود است. برای رهایی از زنجیرهایی که ما را می بندند و اجازه حرکت نمی دهند. ما را در دنیای بسته درون یا بیرون زندانی می کنند و باعث تحلیل تدریجی ما میشوند.  این مدیتیشن همیشه قابل استفاده است اما بخاطر نوع موزیک نواخته شده با انرژی مارس و اورانوس هم ارتعاش هستند و بهتر است چهل روز پیاپی انجام شود. این مدیتیشن محصول کمپانی هوروسکوپ فارسی است و حق کپی رایت آن محفوظ است.  

این مدیتیشن در تابستان 2018 همراستا با انرژی مارس و اورانوس ، تهیه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

مدیتیشن  تقویت اراده و قدرت درون :   مدیتیشن ها

هدف از این مدیتیشن تقویت انرژی ضعیف و یا ناهماهنگ مریخ ( مارس ) در وچود شماست. مارس ضعیف باعث ضعف اراده ، پرخاشگری ، بی هدفی و یا سردرگمی در هدف میشود. این مدیتیشن تحت تاثیر انرژی مارس و اورانوس در تابستان 2018 تهیه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

 

 

 

مدیتیشن ها

The Three in One Meditation Package

مدیتیشن سه گانه:  

این پکیج شامل سه مدیتیشن حقیقتا بی نظیر با راهنمایی قدم به قدم راشل است و میتوانید هر شب یا هر روز یکی از آنها را به نوبت انجام دهید. این مدیتیشن ها را انجام دهید تا با کمک روح راهنما و خودبرتر بتوانید مسیر و مقصود خود را در این زندگی بیابید. بیشتر ما نمیدانیم چطور با روح های راهنما و خودبرتر ارتباط بگیریم. بیشتر ما مقصد و هدف از تولد و زندگی را نمیدانیم. این پکیج حاوی سه مدیتیشن بسیار عالی برای کمک به شماست تا در دوره ای از زندگی که نیاز به ایجاد ارتباط با خود برتر و روح راهنما برای دریافت آگاهی دارید از این ارتباط محروم نمانید و بتوانید مسیر درست زندگی را بر اساس انچه در قلب شما نهفته پیدا کنید. توضیحات بیشتر مربوط به هر مدیتیشن را میتوانید در اینجا ببینید

مدیتیشن ارتباط با خود برتر 
این مدیتیشن به شیوه خودهیپنوتیزمی برای ایجاد ارتباط با خود برتر تهیه شده. اکثر ما این مشکل را داریم که نمیدانیم چطور با خودبرتر ارتباط بگیریم. خود برتر کیست؟ خودبرتر بعد تکامل یافته روح شماست. خود برتر اگر چه راهنمای شماست اما از روح راهنما متفاوت است. خودبرتر با روح راهنمای شما در ارتباط است. خودبرتر خود شما هستید در ورای زمان و مکان. تا وقتی با خود برتر از راه قلب یکی نشویم چشم و گوشمان به ورای دنیای سه بعدی بسته می ماند. خود برتر حاوی همه اطلاعات ماست از ازل تا ابد. مدیتیشن را با هدفون گوش دهید با تشکر و با آرزوی نور و آگاهی درونی برای همه شما

مدیتیشن ارتباط با روح راهنما  

این مدیتیشن با متد خود هیپنوتیزمی برای ملاقات با روح راهنما مهیا شده. همه ما حداقل یک روح راهنما داریم که شما را بخوبی میشناسد و با شما ارتباط داشته و همیشه با شما بوده و خواهد بود. اگر شما هم او را بشناسید این ارتباط دوطرفه خواهد شد. در این مدیتیشن قادر خواهید بود روح راهنما را ملاقات کنید و هر بار بخواهید دوباره این ملاقات را تکرار کنید. مدیتیشن را با هدفون گوش دهید. 

مدیتیشن  برای یافتن دریافت آگاهی ازمقصد روح و هدف ازتولد و زندگی شما دراین زندگی 

 • هر کدام از ما به دلیلی متولد شده ایم و راهی دراز را طی کرده ایم تا به این نقطه رسیده ایم. بعد از تولد در اثر درگیری های زندگی فراموش می کنیم که برای چه آمده بودیم. از کجا آمدم و آمدنم بهر چه بود؟ در این مدیتیشن با متد خود هیپنوتیزمی در اعماق وجود ضمیر ناخودآگاه با هم به دنبال جواب سوالات شما میرویم تا با مقصد روح شما در این دنیا و هدف از بودنتان را تجربه و احساس کنید. همه چیز در درون شماست کافیست پرده ها را کنار بزنید. با هدفون گوش دهید.
  پس از پرداخت هزینه لینک تلگرام کانال مدیتیشن به شما ارسال خواهد شد. در نظر داشته باشید که این مدیتیشن برای استفاده شخص شما تهیه شده و فروش و کپی آن به دیگران ممنوع میباشد.
  این مدیتیشن ها را همیشه در زندگی هر گاه که بخواهید جواب سوالات را از خودبرتر و روح راهنما بپرسید تکرار کنید. برای اینکه ارتباط با آنها ایجاد شود و همیشه در این اتصال بمانید باید تمرین و ممارست مداوم داشته باشید. این انفاق یک شبه نمی افتد زمان میبرد و کم کم ایجاد میشود. تا اینکه شما بدون مدیتیشن هم بتوانید صدای آنها را بشنوید و حضور آنها را هم بدون مدیتیشن احساس کنید یا ببینید.این مدیتیشن ها آغاز سفر شما برای ایجاد این ارتباط ها هستند.

این مدیتیشن تحت انرژی گرفتگی های محور لئو-آکواریوس ( محور نور آگاهی ذهنی و قلبی ) در آگوست 2017 ارائه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

مدیتیشن بازکردن انسدادها و جذب پول                          

 Meditation For Removing Subconscious Blockages

در این پکیج دو مدیتیشن موجود است که لازم و ملزوم یکدیگرند:مدیتیشن ها

 •  مدیتیشن پاکسازی ضمیر نا خود آگاه
 • مدیتیشن جذب پول و برکت و فراوانی

این مدیتیشن برای پاکسازی از افکار و باور‌ها و انرژی‌های منفی‌ که از آنها چه آگاه هستیم و حتا گاهی‌ آگاه نیستیم. تا زمانی‌ که ضمیر ناخودآگاه ما دارای انسداد باشد ما قادر به گرفتن کنترل سکّان زندگی‌ و جذب مثبت‌ها و تبلور خواسته هایمان نیستیم. چون در واقع خودمان ناخواسته فراوانی و برکت را پس می‌زنیم. این مدیتیشن بسیار عمیق و در با استفاده از متد هیپنوتیزم تهیه شده و حتا در خواب روی ذهن شما تاثیر میگذارد. نیازی نیست که حتما بیدار بمانید تا آخر مدیتیشن. چون خود به خود روی خود برتر تاثیر گذار است.اما قبل از مدیتیشن با همه وجود باور کنید که باید ذهن و باور‌ها را پاکسازی کنید و مقاومت به این امر نکنید بلکه بخواهید که آزاد شوید.بعد از آنکه این انسدادها آهسته آهسته باز میشوند آماده جذب میشویم و قدرت مجسم کردن خواسته هایمان را پیدا میکنیم. توجه کنید که مدیتیشن جذب فراوانی بدون پاکسازی اولیه ضمیر ناخودآگاه تاثیرگذار نیست
هر دو این مدیتیشن ها بسیار عمیق هستند و با متد هیپنوتیزم تهیه شده اند و با انرژی پلوتو ، ژوپیتر و ونوس هم ارتعاش هستند .  میتوانید با مدیتیشن ها بخوابید چون خود بخود این نوع مدیتیشن با خود برتر کار میکند و وقتی شما خواب هستید خود برتر بیدار است
نکته مهمی که من در مدیتیشن ها در نظر میگیرم زمان آغاز و انجام مدیتیشن هاست. ما بهتر است مدیتیشن ها را زمانی انجام بدهیم که نیروهای اسمانی و انرزی سیارات با ما همراه هستند

باور شما به زندگی زیباتر میتواند این زیبایی رو متبلور کند. امـــــــــــــــــــــا باید قویتر و محکمتر بسازید. باورهای ما جذب میکنند.

باورهای غلطی که در ذهن ما فرو رفته برای دریافت برکت و فراوانی انسداد ایجاد میکند. مثل اینکه پول کثیف است. پول خلاف معنویت است .در ناخودآگاه ما ما خودمان مانع برای بدست آوردن پول داریم مثل سرزنش های خودمان و دیگران به ما, حک شدن شکست ها روی زمین ناخودآگاهم ما , پخش بودن انرژی ما در ابعاد مختلف بخاطر کارمای رابطه ها ,عدم اعتماد به نفس ها ترس از ریسک و برداشتن قدم……. قانون جذب زمانی کار میکند که این بلاک ها باز شوند. ما هر چیزی در نا خودآگاه داریم جذب میکنیم. چون همیشه بیدار است. ناخودآگاه خیلی آگاه است.
توصیه میشود با هدفون گوش داده شوند.

این مدیتیشن تحت تاثیر انرژی ونوس ( سیاره پول ) در تراین با سترن ، در هفته اول ژوئن 2017 برای ایجاد تبلور و پایداری مالی ، ارائه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

پکیج مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه  

( حاوی دو مدیتیشن که لازم و ملزوم یکدیگرند)   

Meditation to clear Relationship Karma

منظور از رابطه کارمایی  اتصال رشته های انرژی از گذشته ناتمام ما به ابعاد و زمان های دیگری است که  باعث تخلیه انرژی ما میشوند و در این زندگی روح روی 

ابعاد مختلف زندگی‌ فعلی ما تاثیر میگذارند مدیتیشن ها

مدیتیشن ها

این مدیتیشن جهت پاک کردن حافظه ناخودآگاه از اینگونه رابطه شما را راهنمایی می کند   تا بتوانید هر رابطه ای که در راستای روح تان نباشد و انرژی شما را تخلیه می کند را به یاد آورید یا شناسایی و پاکسازی کنید. چون  در نتیجه پاکسازی هایی که خودتان انجام میدهید ، انرژی تبلور خواسته ها کم کم به شما باز می گردد.
  در روح ما زخم‌هایی‌ هستند که حتا از وجود آنها آگاه نیستیم ، رشته های انرژی به ما متصل هستند که از آنها آگاه نیستیم ،  اما روی همه ابعاد زندگی‌ کنونی ما ( حتی جذب پول و رابطه‌های کنونی)  پیچیدگی ایجاد میکنند. در این مدیتیشن شما هدایت میشوید تا رشته های انرژی تان را که در زمان ها و مکان های دیگر پراکنده شده اند را ببرید. وقتی رشته های انرژی به افراد مختلف از زمانهای متفاوت زندگی روح دارید و این رشته های انرژی هنوز برقرار هستند ، انرژی شما  در یونیورس پخش میشود به جای اینکه در این زمان و این زندگی متمرکز باشد . وقتی این رشته های انرژی را قطع کنید می توانید در این زندگی برای رسیدن به خواسته هاتون قوی تر عمل کنید و تاثیرگذارتر باشید. حتی در مورد مسائل مالی و مادی این رشته های انرژی پخش شده باعث میشوند که شما تخلیه انرژی و در نتیجه عدم منیفستیشن ( قدرت تبلور و تجلی در دنیای سه بعدی) داشته باشید

بهتر است که مدیتیشن رابطه همراه  با 7 چاکرا انجام شود چون بالانس و تقویت چاکرای 1 ِ 2 ِ 4 ِ 5 در رابظه ها تاثیر مستقیم دارند.
معادل تومان به حساب ایرا ن قابل پرداخت است.در نظر داشته باشید هر ماه از هر ماه کامل به مدت 2 هفته میتوانید مدیتیشن رهایی از کارمای رابطه را انجام دهید. اما مدیتیشن بالانس 7 چاکرا یک مدیتیشن روزانه و مادام العمر است.فراموش نکنید که کارما درسی است ناتمام که پرونده آن از گذشته بازمانده و شما باید آنرا یاد بگیرید تا از آن عبور کنید و تا وقتی آنرا یاد نگیرید  سر راه شما قرا می گیرد و برای شما تکرار میشود و باز می گردد. مدیتیشن های رهایی از کارما به شما کمک می کنند تا شما در طی سفر درونی درس تان را متوجه شوید تا بتوانید از آن عبور کنید. وگرنه قرار نیست درس شما را به جای شما پاس کنند یا کارمای شما را خرید و فروش کند.

این مدیتیشن تحت انرژی ونوس ( الهه عشق )  در 90 درجه با سترن ( خدای کارما ) و پیوند کایران و ونوس ( آگاهی و شفای زخم های رابطه ای) در نشان ماهی، در دهم ژوئن 2017 ارائه شد و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

در نظر داشته باشید که این فایل برای فروش توسط شما نیست و جهت استفاده شخصی شما تهیه شده است

 

این مدیتیشن ها با دریافت پیام و با هدایت روح راهنمای خودم تهیه شده  و خیلی ها هم نتیجه گرفته اند که در فیس بوک تجربیاتشان رو نوشته اند. اما در نظر بگیرید که شما هم باید به پاکسازی باور داشته باشید و به این نتیجه رسیده باشید که نیاز به آغاز سفر درونی دارید و تصمیم جدی داشته باشید . نه اینکه امتحان کنید ببینید چه میشود. اول باید با بخشش خودتان و دیگران این سفر رو آغاز کنید. مدیتیشن یک سرم یا آمپول نیست که با یک تزریق شما را مداوا کند مدیتیشن یک سفر درونی است که شما انجام میدهید و به قسمت هایی از روح و ضمیر ناخودآگاه سر میزنید که از آن تا بحال اطلاعی نداشته اید تا با آنها روبرو شوید آگاه شوید و آنها را مداوا و ترمیم کنید یا نحوه برخوردتان را با آنها عوض کنید. کارمای منفی هم فقط از اجداد شما برای شما نیامده هر عمل و فکر و گفتاری از خود شما چه در این زندگی و چه از زندگیهای قبلی شما هم برای شما بازتاب دارد

 

 

 ​مدیتیشن رهایی از کارمای منفی‌ رسیده از اجداد و نیاکان ( لعنت و نفرین) و ترمیم دی .ان. آی  ژنتیک روحی‌ خودمان و فرزندانمان ازتاثیر کارمای نسل های گذشته پدری و مادری ما:   

  Meditation to clear Family Karma

در جهان هستی هر چیزی انرژی است وهمانطور که رنگ چشم و رفتارهای شما از اجداد شما قابل انتقال به شما هستند از نظر انرژی هم ما با اجدادمان پیوستگی انرژی داریم و این انرژی از خانواده ما هم به روح و هم به جسم ما قابلیت انتقال دارند و این تصادفی نیست که ما انتخاب کرده ایم که در این خانواده به دنیا بیاییم. گاهی حتی اجداد ما راهنمایان روحی ما می توانند باشند و شاید جالب باشد که بدانید خود من اگرچه آسترولوژی را تحصیل کرده ام و همچنان هم به یادگیری ها ادامه می دهم ، اما اجداد من از طرف مادری و پدری منجم بوده اند و از نظر تکاملی این علاقه به آسترولوژی در وهله اول از طریق اجداد هم به من منتقل شده اند و حتی می توانند در این زمینه راهنمای من باشند. 

ما به عنوان فرزند آن خانواده حامل دی ان آی خانوادگی هستیم و با این انرژی به دنیا آمده ایم  و با آگاهی از آنچه حامل آن هستیم ، اگر انسداد باشند ، می توانیم در صدد رفع آن برآییم ، چون جهان هستی از ما آگاه شدن می خواهد. ما روی زمین آمده ایم تا آگاهی ما آنقدر بزرگ شود که به ارتعاش آگاهی برتر برسد.

مدیتیشن ها

این مدیتیشن یک مدیتیشن مخصوص است و فقط افراد خاصی‌ که حامل انرژی های سنگین خانوادگی هستند و شرایط زیر را دارند به آن نیاز دارند. ممکن است شما و والدین تان در گذشته با هم درس هایی داشته اید که یاد نگرفته اید ، شاید به هم آسیب زده باشید ، به عنوان مثال شاید شما در گذشته قربانی شرایطی شده اید که تاثیرات پایدار در کل خانواده گذاشته اند و این تاثیرات در همه فرزندان باقی مانده اند و حل نشده اند و بصورت بیماری های روحی به نسل بعد هم در حال انتقال هستند. همینطور الگوهای تفکری که نسل اندر نسل ازطریق خانواده منتقل شده اند و همینطور انرژی هایی که نسل اندر نسل به خانواده منتقل شده اند. به عنوان مثال افرادی که لعنت و نفرین و تاثیر دعا و جادو از نسل‌های قبلی‌ به آنها و خانواده آنها رسیده و همچنان در خانواده باقی است. بخصوص اگر در خانواده هایی هستید که در ریشه خانوادگی ، اهل جادو و دعانویس بوده اند چون این گونه عملکردها کارماهای سنگینی از خود به جا میگزارند که میتوانند روی نسل های بعدی شان تاثیرگزار باشد. در نظر داشته باشید که ما قبل از تولد انتخاب می کنیم که کدام خانواده را برگزینیم وگاهی چون با آنها کارما داریم چاره ای جز انتخابشان نداریم. اما انتخاب می کنیم کدام کارما را تسویه کنیم و روی کدام کارما درس بگیریم. پس ما قبل از تولد آزادی برای انتخاب والدین داریم و گاهی آنها را برمی گزینیم چون با آنها کارما داریم. زمین مثل دانشگاهی است که شما قبل از شروع ترم واحدهای خود را انتخاب می کنید. پس اگر اینجا هستید و این مطالب را می خوانید شاید زمان این آگاهی برای شما فرا رسیده و می توانید به عمق درک و آگاهی برسید و از انرژی هایی که از خانواده به شما منتقل شده خودتان را آزاد کنید و ارتباط انرژتیکی خود را قطع کنید. بنابراین این  مدیتیشن نیست که شما را از کارما آزاد می کند بلکه آگاه شدن شما این انرژی ها و تصمیم برای رهایی است که شما را آزاد می کند. مدیتیشن در طی یک سفر درونی شما را به آگاهی از این خاطرات و انرژی ها هدایت می کند وتمرین های مکرر می تواند  اولین قدم برای رهایی شما از زنجیرهای ژنتیکی روح شما باشد. این مدیتیشن به شما کمک می کند تا در وادی  شناخت و آگاهی از این درس قرار بگیرید و آن زمان که آگاه شوید بسوی عبور از این مرحله هدایت میشوید و از زنجیرهای روح آزاد و رها می شوید.  چون جهان هستی به دنبال مجازات شما نیست بلکه می خواهد شما به مرحله فراتری از آگاهی دست پیدا کنید و آن هنگام است که روی مرکز قدرت خود می ایستید و هر آنچه در ارتعاش پایین تری از شماست زیر پای شما قرار می گیرد. با مدیتیشن شما می توانید هسته مرکزی مشکل را بیابید تا روی آن کار کنید. فراموش نکنید دنیای بیرون انعکاس دنیای درون شماست و آن هنگام که دنیای درون شما تغییر کند رفتارهای شما و هم رفتار های محیط نسبت به شما تغییر خواهد کرد

ودر نهایت اینکه خبر خوب اینکه شما میتونید این چرخه تکراری نسل اندر نسل را بشکنید. 

چنانچه مشخصات زیر را داشته باشید جزو این گروه خاص محسوب میشوید

مدیتیشن ها

 1. شیوع بیماری‌های فیزیکی‌ مزمن بخصوص بیماری های وراثتی  در آنها و خانواده‌ نسبی آنها
 2.  بیماری‌های روانی‌ در شخص و تعدادی از اعضای خانواده
 3. فلاکت و بدبختی خانوادگی از قبیل  فقر و اعتیاد  ( همه اعضای خانواده به نحوی درگیر مشکلات پی‌ در پی‌ و نا تمام هستند)
 4. عدم تعادل عصبی افراد خانواده و آشوب ها و رفتار‌های تهاجمی غیر قابل کنترل و اغلب بدون دلیل موجّه
 5. تکرار طلاق در نسل‌های مختلف یک خانواده و سقط های مکرر
 6. احساس ندای درونی‌ و دریافت الهام مبنی بر وجود لعنت و طلسم خانوادگی
 7. علیرغم تلاش های زیاد و کار سخت نتیجه ای حاصل نمیشود و همیشه موانع سر راه موجود هستند.

یکی‌ از دلایل بالا کفایت می‌کند، نیاز به داشتن همه آنها نیست

آیا داشتن این نوع کارما در چارت تولد شما قابل تشخیص است؟ بله این انرژی های منفی و تعامل ها توسط آسترولوژر حرفه ای قابل تشخیص دیدن است. اما حتما باید به صداقت و حرفه ای بودن آسترولوژر اطمینان داشته باشید. اما بهترین روش انجام مدیتیشن است چون جهان هستی می خواهد شما آگاهی پیدا کنید و وقتی آگاهی پیدا کنید با قدرت و اعتماد به نفس جهت بازکردن این گره های انرژی همت می کنید. حتی خود جهان هستی شما را به سویی هدایت می کند تا شما بتوانید با این ترس ها و منفی ها روبرو شوید و  بر آنها غالب شوید و بر فراز آنها بایستید و از آنها آزاد شوید.  اما نکته مهم این است که نباید از آنها فرار کنید. به محض اینکه آگاهی عمیق توسط خود شما حاصل شود مطمئن باشید ذهن شما مسیر پاکسازی و بلوغ را ایجاد و طی می کند و اساتید روحانی مقرب و فرشتگان بخصوص آرک انجل مایکل می تواند شما را در مرحله هیلینگ همراهی کنند. چون اولین مرحله شفا مرحله بیداریست و شما مرحله بیداری را طی کرده اید. از سوی دیگر وقتی ما اجدادمان را می بخشیم کمک به تکامل روح آنها می کنیم و متقابلا آنها به ما در سفر زندگی کمک می کنند. فراموش نکنید ما و اجدادمان در هم گره خورده ایم و از آنها به ما انتقال انرژی اتفاق می افتد ،اما قادر هستیم با اراده و آگاهی به مرحله دریافت شفا برسیم. شفا از احساسات ، عادات ، تاثیرات روحی و روانی که از اجداد ما به ما منتقل شده.

این انرژی تحت تاثیر مثلث چالشی بین پیوند ماه و ژوپیتر در ترازو ( ایجاد بالانس )  ، پلوتو ( خدای دنیای تاریک زیر زمین و اسرار مخفی ) در کپریکورن ، خورشید در پیوند با اورانوس در قوچ ( انفجار نور ) در دهم آوریل 2017 تهیه شد  و این انرژی برای همیشه در ارتعاش مدیتیشن باقی است.

 

 

مدیتیشن تقویت و بالانس 7 چاکرا: 

 

Meditation to Balance 7 chakras مدیتیشن ها

 • این مدیتیشن هم برای ریلکس شدن و هم پاکسازی چاکرا‌ها میباشد، یعنی ۲ نوع  کاربرد در آن تعبیه شده، و پاکسازی و تقويت چاکرا‌ها با فرکانس موزیک مخصوص و هماهنگ با ارتعاش هر چاکرا و رنگها و كريستال هاى مربوط به آن چاکرا و همینطور کلمات موثر روی آن چاکرا انجام میشود. این مدیتیشن همیشگی و روزانه و مادام العمر است و محدودیت زمانی ندارد
  مدیتیشن ها

 

 

 

برای خواندن تجربیات مربوط به مدیتیشن های هوروسکوپ فارسی وارد فیسبوک شوید و در آنجا بیش از هزار نظر و تجربه از کسانی که این مدیتیشن ها را استفاده کرده اند نوشته شده.

مدیتیشن ها
enemad-logo
error: Content is protected !!