متن هوروسکوپ هفتگی

هوروسکوپ ماه نوی آکواریوس اول فوریه 2022

هوروسکوپ ماه نوی آکواریوس اول فوریه 2022

امروز 31 ژانویه 2022 هست در حالی که من دارم این پیام رو براتون آماده میکنم. و وقتی که براتون مینویسم که بالاخره ژانویه تموم شد، ساده نخونید که بالاخره تموم شد بلکه با هیجان بگید بالاخره ژانویه 2022 تموم شد. یعنی من شخصا فکر نمیکردم بتونم به آخر ژانویه 2022 برسم. اون بچه هایی که تو گروه ارتعاش هستن و نزدیکتر هستن میدونن که من میگفتم فقط دلم میخواد این ژانویه رو بخوابم تماما و بعد بیدار بشم ببینم فوریه شد. چون از نوامبر میدونستم که چی پیش رو داریم. دسامبر، نوامبر و ژانویه بسیار سنگینی رو گذروندیم. با ونوس برگشتی در آغوش پلوتو، مرکوری برگشتی در آغوش پلوتو، میتونم بگم که یکی از سنگینترین و چگال ترین ژانویه ها رو گذروندیم و بالاخره ژانویه 2022 تموم شد و ما به ماه فوریه رسیدیم که این فوریه رو با ماه نو در نشان آکواریوس شروع میکنیم و این یعنی نهایت انرژی نو! به زندگی من خوش آمدید! بذرهای جدید با ارتعاش بالاتر به روح من خوش آمدید!!

مدتهاست که ما دیگه باور نداریم به این که میتونیم یه تکون مثبت بخوریم و از یک منجلاب و باتلاق خودمون رو بیرون بکشیم! از بس که همه چیز راکد بود و در سکون بود و از 2019 ما همش در حال تجربه زمستان روح بودیم. مدام داشتیم در قلمرو پلوتو حرکت میکردیم، پیوند سترن و پلوتو در نشان کپریکورن یکی از سنگین ترین انرژی هایی بوده که هر روحی ممکنه تجربه بکنه؛ یک بار در حیاتش یا حتی یک بار در چند دوره از زندگی! و ما تجربه کردیم. بعد از اون این هم انرژی کپریکورنی که الان دارید میبینید که ما داریم، که حالا ماه هم اینجا بود و الان که دارم باهاتون حرف میزنم ماه اومده تو 1 درجه نشان آکواریوس، خورشید توی 11 درجه آکواریوس؛ 11 درجۀ کوانتومی هست. همه اینها نوید یک انرژی تازه رو دارن به ما میدن بعد از چند سال؛ بعد از چندین سال!!! این همه انرژی کپریکورنی که این چند وقت داشتیم و تجربه کردیم حقیقتا در حال جمع کردن انرژیهای 2019 و 2020 هست و به همین دلیل هست که سنگینه. به همین دلیل هست که ما احساس میکنیم بار زیادی روی شونه های ما هست. به همین دلیل کاری که داریم انجام میدیم زیاد هست و نیروی زیادی داریم روش مصرف میکنیم تا بتونیم حرکت بکنیم. حالا من در مورد حرکت کردن توضیح میدم.

اما موضوع اینه که این قسمت فوندانسیون هست و وقتی که فوندانسیون میخواد برسه به یک ارتعاش جدید دیگه واویلا میشه! چون ما تا حالا فوندانسیون رو بنا کردیم، اما اون رو توی ارتعاش قدیم گذاشتیم. ارتعاش کهنه و پایینتر، تقصیری هم نداریم چون تقصیر ما نبوده، چون وقت و زمانش نرسیده بود. اما الان زمان اون هست که پایه و اساس رو بیاریم در یک ارتعاش بالاتر.

ونوس برگشتی در نشان کپریکورن چیا به ما یاد داد؟ به ما یاد داد که: ببین راشل، اولویت تو فلان چیز نیست! چند ساله که داری اشتباه میکنی که به اون سمت حرکت کردی. اولویت تو یک چیز دیگه هست و اولویت زندگی تو یک چیز دیگه هست نه اون چیزی که از 2012 و 2013 روش برنامه و انرژی گذاشتی! این رو ویدیو قبلی هم در موردش صحبت کردم و الان ما به یک نقطه ای رسیدیم که اون تصمیم های اون زمان و چند سال رو میخوایم در این ماه فوریه ارتعاشش رو ارتقا بدیم. چون که در این ماه پلوتو با نودها ارتباط میگیره. چون پلوتو میرسه به 27 درجه و نود شمالی در تارس 27 درجه، نود جنوبی در عقرب 27 درجه!! یعنی این فوریه برای ما تقدیریه!! به خدا قسم تقدیریه. نیروهایی میان وسط که ما اصلا متوجه نمیشیم چطور داریم به یک سمت دیگه بُرده میشیم. همش هم اونی نیست که ما میخوایم بلکه بر اساس ارتعاش و آگاهی ما اتفاق میفته و دنیای سه بعدی و مادی ما شکل میگیره. حالا بر اساس آگاهیمون میسازیم؛ نه بر اساس مرکوری و این که ما چی فکر میکنیم!!! بلکه بر اساس درکمون هست. درک ما فرق میکنه. درک ما در نیمکره راست مغز هست و حساب کتابهامون در نیمکره چپ. ما سال 2012 و 2013 حساب کتاب کرده بودیم و به اینجا رسیدیم. برای آینده برنامه ریزی کرده بودیم و به اینجا رسیدیم!! حالا نیمکره راست مغز ما در این دوره و چند سال خوشبختانه بیشتر رشد کرده و به آگاهی بیشتری رسیدیم و با این تعاملات کمرشکن و یونیک واقعا دیگه آدم قبل نیستیم. رسیدیم به این نقطه که میگیم دیگه اولویت من این چیزا نیست!! من فقط میخوام یه جایی آرامش داشته باشم و از زندگی لذت ببرم. هرچیزی میتونه باشه، بستگی به خودتون داره. مثلا یکی تا الان میخواسته بره خارج از کشور ولی الان دیگه نمیخواد. یکی دیگه میخواسته یه رشته خاص رو بخونه ولی دیگه نمیخواد. یکی دیگه میگه که وقتمو تا الان تلف کردم که به فلان هدف برسم و امثال اینها.

به نظر من هر کدوم ما به نقطه ای میرسیم که میگیم من میخوام وقتم رو روی چیز دیگه ای بگزارم و در جهت دیگه انرژی صرف کنم. ونوس برگشتی در نشان کپریکورن دقیقا همین رو به ما یاد داد و فهموند. ما عمیق و عمیق و عمیقتر رفتیم؛ و موضوع اینه که الان مرکوری برگشتیه. مرکوری الان دقیقا 25 درجه و 6 دقیقه  کپریکورن هنوز در پیوند با پلوتو هست. موضوع اینه که مرکوری برگشتی هنوز تموم نشده و ما هنوز اطلاعات کامل و ضروری برای اینکه اون اقدام ارتعاش جدید صورت بگیره رو نداریم. تعجب نکنید؛ این میاد چون مرکوری هنوز برگشتیه و مرکوری مستقیم میشه و بعضی کشورها 3 فوریه و بعضی دیگه 4 فوریه و برای همتون گفتم در هوروسکوپ‌های 2022 که دقیقا این 4 فوریه چه روز بزرگ و مهمی هست. آغاز برنامه‌های جدید از اینجاست. فوریه یک پل بین دنیای قدیم و جدید ما میشه و مارچ کاملا انرژی جدید هست. به نظرم در مارچ و آپریل اتفاقاتی میفته که ما رو میبره به سویی که باید بریم و خارج از کنترل هست. خیلی از این وقتها یک مقدار انرژیها خارج از کنترل میشن. اگر چه که تا وقتی که مارس در کپریکورن هست ما یه خورده میتونیم مدیریت کنیم. این خیلی مهمه که بر اساس اون حس و فکری که الان داریم، بر اساس دریافتی درونی که داریم (ما واژه «فکر میکنیم» رو به معنای حقیقی استفاده نمیکنیم، معمولا نمیگیم که «حس میکنم» یعنی حتی اگر حس بکنیم هم میگیم «فکر میکنم» یعنی «نظرم بر این هست». اما حقیقت اینه که فکر کردن همیشه باعث نظر دادن ما نمیشه و نتیجه نظر ما همیشه فکر و تفکر ما نیست. خیلی وقتها بر اساس اون فکر قلبی ما میتونه باشه و ما الان در چنین شرایطی هستیم) با وجود ونوس و مرکوری برگشتی که  هم فکرمون بر اساس دریافتی‌های جدید قلبی که داره از عمق میاد شروع میکنه به تغییر؛ و استراتژیهای جدید میچینیم. و میگیم که من دیگه نمیخوام در این نقطه باشم چون بهشت موعود نبود برای من. وفکر هم نمیکنم به جایی برسم. باید ببینید هر کدوم ما در چه شرایطی هستیم و لی به نظر من خیلیها در ابعاد مختلف زندگی ممکنه این انرژی رو تجربه کنن و اینکه ما در سال 2021 ،  90 درجه بین سترن و اورانوس رو همش داشتیم. سترن و اورانوس. سترن الان 15 درجه آکواریوس هست و اورانوس 10 درجه. اینها چند تا نکته مهم دارن: ماه نو ساعت 9 و 16 دقیقه صبح به وقت تهران اتفاق میفته و یکی از ماه نوهای بسیار مهم هست و مرز بین دنیای قدیم و جدید هست وجالب اینه که ما دقیقا اول فوریه ورود به سال نوی چینی (سال نو لونار) رو هم تجربه میکنیم. یعنی یه جوری سال نوی ما و سال نو چینی بر اساس ستاره هاست و بر اساس عبور خورشید از نشان قوچ هست و سال نو چینی دومین ماه نو بعد از انقلاب زمستانی هست. بنابراین این تغییراتی که اتفاق میفته مهم هستند. این ماهِ نو بسیار مهمه به این خاطر که دقیقا با هر دو سیاه حاکم بر آکواریوس در ارتباط هست و داره در آکواریوس اتفاق میفته. دوم اینکه هم سترن (حاکم قدیم آکواریوس) هم اورانوس (حاکم جدید آکواریوس) با اون ارتباط دارند. ماه و خورشید با اورانوس 90 درجه هستند و سترن در پیوند با ماه و خورشید هست. این خیلی مهمه.

از طرف دیگه اتفاق خیلی مهم دیگه اینه که ونوس در تِراین با اورانوس مستقیم شده و تِراین یکی از زاویه‌های ساپورت کننده بسیار مهم هست که ما تجربه میکنیم. 120 درجه هست و بسیار ساپورت کننده. اینجا نشون میده که ما داریم میفهمیم چی برامون ارزش داره و مهم هست که شاید تا الان نمیدونستیم. شاید تا الان ارزش اون رو به صورتی که هست درک نکرده بودیم. نمیدونستیم که نیازمون هست و بدون اون نمیتونستیم زندگی کنیم. در ویدیو قبلی در مورد اون چیزی که خواسته ما هست یا نیاز ما هست، صحبت کردم. حالا داریم میفهمیم خیلی از اون چیزها نیازمون هست و بدون اونها نمیتونیم زندگی کنیم. در این وضیعیت اورانوس و سترن در حقیقت 90 درجه اورانوس و سترن رو دوباره فعال میکنه برای ما، اما به شکلی بسیار باز. یعنی اون انرژی داره باز میشه و ما اون 90 درجه که سال 2021 داشتیم و به نظر من باعث شد که ما برای اون آزادی که میخواستیم برامون اتفاق بیفته از روی ناچاری یک سری اقدامات کردیم (خوب دقت کنید) که اون اقدامات پخته نبود، از سر ناچاری بود. یا اینکه از سر بی فکری بود یا اینکه فکر کردیم، اما عمیق فکر نکردیم، اون موقع همون قدر دیدیم و فکر کردیم که راه حل همونه.

نشان آکواریوس نشان راه حل هست و بدون شک راه حلهای یونیک هستند؛ تکراری نیست، کاملا جدید! بنابراین وقتی که الان ما در این وضعیت قرار میگیریم که مرکوری برگشتیه و خیلی از سیارات هنوز در کپریکورن هست و مارس اونجاست، یعنی ما هنوز داریم اقدام میکنیم برای مدیریت مسائلی که کهنه تر هست و گذشته هست و هنوز به آکواریوس نرسیده؛ به نظر من متوجه میشیم خیلی از اقداماتی رو که 2021 انجام دادیم رو باید تصحیح کنیم و تغییر جهت بدهیم. قصد داشتیم موضوعاتی رو که در 2020 شروع شده رو در 2021 حل کنیم، اما راهی که رفتیم راه پخته ای نیست. من فقط همین رو میتونم بگم. چون سترن این جلو هست میگه این داستان باید پخته بشه و زمانش رسیده. چون سترن خدای زمان هست. زمانش رسیده که تکمیل بشه به یک روش ماندگار و نه موقت. ماندگاری که بسته به ارتعاش جدید تو باشه. نه ارتعاش قدیم تو (این جمله ها بسیار مهم هست . دقت کنید) ما سال 2021  فکر میکردیم که داریم کاری رو انجام میدیم که پخته هست و فکر میکردیم که داریم کار ماندگاری انجام میدیم و اما وقتی که ونوس در مرکوری با پلوتو دیدار کرد و عمیق‌تر رفتیم، متوجه شدیم که اون تصمیم پخته نبوده و ماندگار نخواهد بود. مثلا این که من در آینده در اینجا زندگی نخواهم کرد. مثلا 2021 تصمیم داشتم که خودم رو اینجا سفت و سخت کنم و ریشه بگیرم. ولی حالا میگم که میخوام فوندانسیونم رو عوض کنم و اون رو ببرم در ارتعاش بالاتر.  ارتعاش بالاتر همونطور که براتون نوشتم بر اساس میزان عشق ورزی هست. من در جایی که هستم، کار میکنم، شهری که زندگی میکنم، خونه من و هر چیزی که زندگی فیزیکی و مادی هست، در دنیای سه بعدی هست، در دنیای روح نیست، (الان فقط دنیای روح مد نظر ما نیست) در دنیای قابل لمس و عملی، میبینم که ارتعاشش باید برای من تغییر بکنه و این ارتعاش رو نمیتونم تحمل بکنم. بنابراین تصمیم میگیرم که کلا به شکل متفاوتی به موضوع نگاه کنم و به شکل جدیدی بهش نزدیک بشم. شاید طور دیگری اقدام کنم و این در فوریه اتفاق میفته. از 4 فوریه تا حول و حوش 7 و 8 فوریه انرژیها بسیار بسیار فعال و حرکتی هستند و ما میریم به سمت اقدامات متفاوت. اقداماتی که ما رو در مسیر سرنوشت و تقدیر قرار  میده. با ارتعاش جدید آگاهی که داریم و اولویت‌هایی که الان تغییر دادیم و در ماه نو وستا در پیوند با ونوس هست،  در نشان کپریکورن. این تعهد روح من هست، تعهد جدید روح من. و ونوس  دریافت کننده انرژی هست. یعنی من دارم خودم رو باز میکنم به سوی دریافت انرژی‌های جدید برای اینکه خودم رو اختصاص بدم به یک رسالت جدید. ما داریم متوجه میشیم که رسالتمون این نیست که تا الان بوده! مسیر زندگیمون اونی نیست که الان توش هستیم. چون ارتعاش آگاهی داره تغییر میکنه و ما داریم از بالاتر میبینیم. بارها براتون گفتم که وقتی انرژی آکواریوس زیاد میشه انگار ما میریم بالای پهباد و از اون بالا نگاه میکنیم. از اون بالا مسیر زندگی به شکل دیگری دیده میشه. این اتفاق برای همه ما داره پیش میاد و خیلی فراتر از یک ماه نو معمولی هست. این ماه نو یک اتفاق به سوی دنیای جدیدی هست که در اون انرژی و خواست و نیاز من متفاوت هست. نگاه من فرق داره. دریافتی من فرق میکنه و میخوام که متفاوت باشه. تازه متوجه میشم که من چقدر کوچک میدیدیم وقتی دنبال فلان هدف بودم. وقتی هم که بهش برسم به هدفی که 2013 چیدم، باز هم به این میرسم که میگم باز هم من پازل گم شده دارم. اون چیزی که الان میخوام نیست. الان به این نقطه رسیدم که ارتباطات و دوستان خوب و هم ارتعاش میخوام. ممکنه با این همه انرژی آکواریوس ما احساس نیاز به کانکشن‌های جدید بکنیم. من کانکشن جدیدی میخوام. آدم‌های جدید وارد زندگیم بشن. هدف من الان چیز دیگری هست که من رو ارضا کنه. رضایت قلبی من، رضایت روح من، تشنگی من رو چه چیزی سیراب میکنه و اون موقع همینجا تموم نمیشه! این ماه نو دقیقا وصل میشه به یک ماه کامل بسیار قدرتمند در نشان لئو. این ماه که در نشان لئو تجربه میکنیم، یک صلیب شکل میگیره تحت تاثیر خورشید، ماه، نود شمالی و نود جنوبی. در16 فوریه ماه کامل، در 27 درجه تارس، جایی که ما در آخر سال پیش ماه‌گرفتگی داشتیم. پس اون ماه گرفتگی در اینجا انرژیش اکتیو میشه و ما میفهمیم که در روی زمین چی میخوایم.  تارس انرژی زمین ماست. زمین وجود ماست. جسم ما. مادیات و دنیای فیزیکی قابل لمس. سال 2022 فقط قرار نیست که ما سایکیک بشیم و در دنیای روح و معنویات سیر کنیم. اگر معنویت و دعا و مدیتیشن و … بخواد ما رو از روبرو شدن با داستانهای فیزیکی، به فرار برسونه و باعث بشه ما در برابر مسائل مادی قرار نگیریم، به هیچ دردی نمیخوره. خودش داره راه خطا میره و سال 2022 باید زمین و دنیای فیزیکی خودمون رو بسازیم، پول، ارزش، طبیعت، غذا، مادیات، همه اون چیزی که به ما آرامش و امنیت میده و تا جولای 2023 شما باید زندگی مادی رو اونجوری که احساس امنیت میکنید بسازید. خونه، رابطه مادی، کار، شغل، خانواده، سرمایه‌گذاری، جسم، سلامتی جسمی، غذایی که میخورید و …  همه اینها رو باید به درجه سلامتی برسونید. به درجه آرامش و لذت بردن و احساس امنیت کردن. اگر یکی بیاد به شما بگه چقدر مادی هستی، بله سال 2022 باید مادی باشیم و اونها رو بسازیم و الان خورشید و ماه در ارتباط با نود شمالی و نود جنوبی و نه فقط خورشید و ماه، بلکه پلوتو با نودها در ارتباط هست که کاملا ماه کارما و دارمایی هست. ماه کامل لئو در فوریه کاملا مسیر کارما و دارمای ما رو مشخص میکنه و بسته میشه. یک دوره کارمایی تکمیل میشه و پلوتو و خورشید و ماه همه با هم دستشون روی نودهاست و مارس و ونوس در آغوش هم. از نظر آسترولوژی این پدیده بسیار نادری هست که یک ماه همه اینها با هم حرکت بکنن. تقریبا یک ماه و خرده‌ای در آغوش هم هستن. تعادل و هارمونی انرژی مردانه و زنانه تا به این اندازه، اصلا تو زندگیمون نداشتیم. یعنی اون چیزی که دریافت میکنیم و اون چیزی که ارائه میدیم. همه با هم باید به بالانس برسه و اینها میان در صفر درجه آکواریوس با هم دیدار میکنن. صفر درجه آکواریوس یعنی جایی که سترن و ژوپیتر دسامبر 2020 دیدار کردن، جایی که مارس و سترن دیدار کردند، مارچ 2020!!! این صفر درجه آکواریوس اصلا شوخی نیست و همه کسانی که در این درجات  سیاره‌ای دارند، در اول بهمن، رایزینگ،  mc،  دارند، اونها نقش مهمی در بیداری دارند. در بنای جدید، ارتعاش جدید، برای خرد جهانی. و دوباره این نقطه داره در 7 مارچ تحریک میشه. دوباره فعال میشه و بذر جدید همون تخم طلا داره کاشته میشه. همه اینها برای ارتعاش هست به خصوص خرد جمعی، برای خرد جمعی، برای تک تک ما داره شکل میگیره و این ماه نو بسیار بسیار بسیار تقدیری هست. حالا نمیخوام در مورد اون صحبت کنم اما خیلی مهمه.

ژوپیتر و اورانوس هم با هم در ارتباط ساپورت کننده هستن و چیزی نیست که معمولا اتفاق بیفته و ژوپیتر در ماهی هست. یعنی انگار فرشته‌های خدا میان روی زمین و پرتالی از برکت الهی به سوی زمین باز میشه. پرتالی از نور بالاخره به سوی زمین تابیده میشه. پرتالی از ارتباطات و کانکشن باز میشه. چند وقت پیش یه پستی گذاشتم و بهتون گفتم که باز شد، و بیشتر میشه. دوباره ارتباط پلیدین‌ها با ما مستقیم شکل میگیره. اگر یادتون باشه آخرین باری که من گفتم که کانکشن داریم، از پلیدین‌ها پیام داریم، سال 2017 بود و زمان اون خورشید گرفتگی معروفی که در آگوست 2017 اتفاق افتاد و بعد از اون ما واقعا ایزوله شدیم. الان دوباره ما داریم به مرحله‌ای میرسیم که اون کانکشن‌ها داره قوی و قویتر میشه. اون ارتباطات اکتیو شده و حالا بیشتر میشه و پیام‌ها میاد، ارتباطات شکل میگیره، به زمین ما دروازه نور باز میشه. این که چه اتفاقی میفته و این فرکانس نور روی زمین چه میکنه یه بحث دیگه هست.  ولی این که ما دوباره امیدوار میشیم به این که ما تنها نیستیم. ما ترک نشدیم! نیروهای کمکی به شدت و به سرعت میان و به خصوص که اون ماه کامل دقیقا نود شمالی هم در 7 درجه تارس هست و اونجا مجموعه ستارگان پلیاد دقیقا در همون مسیری که 27، 28، 29 تارس، صفر درجه دوقلو، و به این ترتیب ما پتانسیل‌های دیگری از خودمون و قدرتمون به عنوان یک روح چند بعدی رو اون وقت روی زمین تجربه می‌کنیم. و ما اینجا هستیم برای اینکه دقیقا اون انرژی رو بکشونیم توی جسم. بکشونیم به زمین خاکی. یعنی اون ارتعاش نور رو بکشونیم توی ارتعاش خاک. وصل کنیم بشیم مثل یک سیم ارتباطی. مثل سیم EARTH که وصل میشه به زمین تا انرژی برق رو در زمین تخلیه کنه، ما مثل اون میشیم تا انرژی از درون ما عبور پیدا کنه و برسه به زمین و اتصال ایجاد بشه. نمیگم همه این رو تجربه میکنن، ولی ممکنه خیلیها تجربه کنن. من خودم دومین معجزه رو به چشمم دیدم در سال 2022 و برام اتفاق افتاد. اینکه ژوپیتر در ماهی واقعا امکان معجزه رو داره و اینکه نگاهمون به تعریف معجزه، خواستن، عشق و رابطه و … چیه؟

وقتی ارتعاش عوض میشه، نگاهمون به زندگی عوض میشه. ما واقعا چی میخوایم؟ چند صباحی که زنده هستیم چی میخوایم؟ به نظرم حتما این رو باید بگم چون سترن خدای زمان هست و به ما نشون میده. با انرژی سترن در تارس ما کاملا متوجه دنیای زمینی میشیم. دقیقا در لحظه میتونیم قرار بگیریم. در لحظه‌ای که هستیم. آیا ما از هر لحاظ به تمامیت میرسیم یا نه؟ به این دقت کنید: در لحظه‌ای که هستید به تمامیت رضایت درونی میرسید یا نه؟ لحظه ای رو بسازید که این حس تمامیت رو بهتون بده. این هدف نود شمالی در تارس هست. من نمیگم که ما همیشه در تمامیت میمونیم چون اگر بمونیم که پیشرفت نمیکنیم و این که ما به سمت مسیرهای جدید میریم خودش نشان دهنده این هست که میخوایم بیشتر و بیشتر ارتقا پیدا کنیم و به حس تمامیت بیشتر برسیم. اما زمانی هست که ما حتی در مسیر هم احساس رضایت نداریم. نمیگم که صد درصد باید پر بشه، اما به هر صورت یک درصدیش باید پر بشه. ما باید از مسیرمون، از بودنمون در لحظه؛ از حضورمون روی زمین لذت ببریم  وقتی نود شمالی در تارس هست. باید از زمینمون عشق بگیریم و باهاش عشق کنیم. با حواس پنجگانه عشق کنیم. یعنی بهترین بوها رو استشمام کنیم و لذت ببریم. اون چیزی که میخوریم در جهت سلامتی باشه و با آگاهی بخوریم. در طبیعت غلت بزنیم؛ امنیتمون رو بسازیم نه اینکه حرص بزنیم و احتکار کنیم. نه اینکه بگیم فقط مال من، مال من، و فقط من و بقیه برن گشنگی بکشن (اینها مال ارتعاش پایین تارس هستن) ارتعاش بالای تارس یعنی من به درجه لذت و آرامش برسم نه اینکه من رو حریص کنه. در لحظه‌ای زندگی کنید که حس تمامیت بهتون بده. نه برای ارضای این بُعد. برای رضایت قلبیتون. این دوتا خیلی با هم فرق میکنن.

چیزی که من میبینم اینه که ایگوها تشنه هستن. مارس و پلوتو دارن به سمت هم میرن. این دو تا کاملا برخاستن ایگوها هست و چقدر خوشبخته اون کسی که داره ماسک های ایگو رو بر میداره، نه اینکه اگر ماسکی رو برمیداره یه نقاب دیگه میزاره روی ایگو. من دارم میبینم بعضیها دارن ماسکشون رو تغییر میدن که اصلا هم بهشون فیت نیست و براشون ساخته نشده. ولی دارن به زور خودشون رو توی اون موقعیت قرار میدن، به زور میخوان برای ارضای ایگو این کار رو بکنن و ایگو رو درک هم نمیکنن، فقط فکر میکنن که دارن کار خوبی میکنن. کار خوبی هم که برای ارضای ایگو هست هم ارتعاش رو میکشه پایین. کار نیکی که آدم در حق کسی میکنه مثل هدیه ای که میدیم به کسی، باید ببینیم پشتش چه نیتی داره. نیت درونی شما چیه. آیا فقط برای ایجاد حس خوشحالی این کارو کردید و اون خوشحالی که در یک نفر دیگه ایجاد میشه آیا ایگوی شما رو سیراب میکنه یا اینکه منیت شما رو تقویت میکنه یا حس کنترل شما رو قوی میکنه یا مرکز محور بودنتون رو قوی‌تر میکنه که همه شما رو ببینن؟ یا اینکه یه نفر رو تخریب میکنید تا حس کنید خودتون بالاترید؟ این نکته خیلی مهمیه. فکر کنید برای چی دارید یک کار خوب انجام میدید. از نظر ذهن زمینی و برنامه‌هایی که به ما دادند چیزی بهتر از این نیست که بگن به به فلانی چه آدم خیرخواهی  هست و خیلی‌ها برای همین کارهای خیرخواهانه انجام میدهند و اگر بهش بگی شما این کار رو برای ایگوی خودت انجام میدی بهش برمیخوره. اصلا متوجه نیستن. اما به هر حال شما به خودتون نگاه کنید. اگر به این درجه آگاهی رسیدید که درک میکنید که ریشه کدوم یکی از افکار و تصمیم‌گیری‌ها تو زندگیتون؛ اجراهاتون تو زندگی، ایگو هست، من نظرم اینه که وقتش رسیده که اون رو متوقف کنید. اما اگر میخواید مسیر تغییر کنه و ارتعاش بالاتر بره، هر چیزی که از طرف ایگو خود ما یا ایگوی دیگران دیکته شده در زندگی رو باید مسیرش رو متوقف کنیم. گاهی ما برای رضایت ایگوی دیگران اجازه کنترل دادیم و سرنوشتمون رو سپردیم، نقش قربانی بازی کردیم، اما خوشحال بودیم که الان فلانی داره کنترل میکنه و همه اینها باید تصحیح بشه اگر که میخواید برسید به ارتعاش بالاتر و اگر میخواید که در فوریه از اون کارماهای گذشته در بیاید و مسیر دارما رو شروع کنید.

کارما یعنی داستانی که ما باهاش متولد شدیم، دارما یعنی داستای که باید آن را زندگی کنیم. ما قرار نیست با داستانی از روح که باهاش متولد شدیم زندگی کنیم. چون اون کوله بار هست و باید اون رو تموم کنیم و داستان جدید رو شروع کنیم. ما الان در ماه فوریه از نظر ارتعاشی در ارتعاشی میتونیم قرار بگیریم (نمیگم همه قرار میگریم، بلکه انتخاب ما هست و بر اساس انتخاب خودمون میتونیم قرار بگیریم) که مسیر کارما، یعنی داستانی که از گذشته بوده و ما داشتیم اون رو زندگی میکردیم رو ببیندیم و بریم به سمت داستانی که به دنیا اومدیم تا اون رو زندگی کنیم. خودمون رو از زنجیرهای تکراری و قدیمی آزاد کنیم. واقعا ماه فوریه در سال 2022  این قدرت رو میده چون پلوتو بسیار فعال بوده و همه مسائل از ریشه بهش رسیده و به عمق داستانها رسیدیم. این خیلی مهمه.

این ماه نو داره در 12 درجه آکواریوس اتفاق میفته و معنی این درجه اینه: مردم روی پله های متفاوت پلکانی به سمت بالا دسته بندی شده اند. یعنی اینکه روی پله های مختلف قرار داده شدند به سمت بالا. به این معنی هست که ما در شرایطی هستیم که زمان حرکت رسیدن به سمت بالا. یعنی جایی که از محدودیت داریم فاصله میگیریم و میریم تا به یک شرایط و فرصتهای جدید برسیم. اینجور نیست که چرا بالا و پایین قرار گرفتیم، در حقیقت این نشون میده که ما بر اساس ارتعاش خودمون در دنیای جدید قرار میگیریم و اون رو میسازیم. بر اساس این که ارتعاش خودمون بالاتر یا پایینتر هست، به همون میزان میتونیم حرکت و پیشرفت کنیم و تغییرات ایجاد کنیم . اما مه این هست که یونیورس داره به ما چراغ سبز رو نشون میده و به ما میگه که زمان حرکت کردن به سوی بالا رسیده و ما چند سالی هست که در جا زدیم. چون در پیله بودیم و داشتیم تغییر میکردیم. بنابراین ماه نوی آکواریوس بسیار مهم هست برای اینکه بتونیم با تغییرات همراه بشیم. این تغییرات ممکنه با یک شوک شروع بشه. اینطور نیست که همه چیز شسته رفته شروع بشه. اورانوس که وسط هست هر چیزی ممکنه با یک شوک، تصمیم جدید، تصمیم مقامات، تصمیم قانونی، موانع و … شروع بشه. مهم اینه که ما متوجه باشیم که زمان حرکت و ایجاد تغییر فرا رسیده. اگر هم که مانعی میاد سر راه، زمان پیدا کردن راه حل هم فرا رسیده و زمان ترسیدن نیست و بگیم که من از جایی که هستم تکون نمیخورم و در حصار امن خودم میمونم چون از اقدام میترسم! در حقیقت ما توی فوریه و مارچ باید به اون ترس غلبه بکنیم چون مرکوری با پلوتو دیدار میکنه، مطمئنا ما صحبت میکنیم در مورد ترسهامون و باید به ترسهامون نگاه بکنیم. ترسها میان جلوی چشم ما. اگر اینطور بشه اونطور نمیشه و…. ما هنوز کامل نمیدونیم که چی میشه چون مرکوری مستقیم نیست. اما مهم اینه که باور داشته باشیم که نمیتونیم در نقطه‌ای که الا ن هستیم بمونیم و میخوایم تغییر ایجاد بکنیم و این تغییر باید ماندگار باشه و باید پخته باشه. نمیتونه یک موضوع، یک راه حل موقت باشه برای یک موضوع اساسی و براتون گفتم که احتمالا باید نسبت به اقداماتی که در سال 2021 داشتید تغییر استراتژی داشته باشید. برای حل اون راهی رو رفتتی که یا پخته نیست، یا کامل نیست و … در نهایت این هست که ما رو به سرمنزل مقصود نرسونده و به هر صورت یک سری انرژیهایی باید اون داستان رو هل بده تا اونها شروع کنن به حرکت کردن تا پازلها بتونه شکل بگیره.

نکته مهمی که ما داریم این که در مسیر زندگی، همه ما زمانی به جایی میرسیم که میگیم که از این نقطه‌ای که هستم حس رضایت درونی ندارم و باید پیشرفت بکنم. باید برم به طبقات بالاتر و موضوع موفقیت هم مفهومش برای هر کسی فرق میکنه. بر اساس آگاهی و ارتعاش هر کسی این مفهوم فرق میکنه اما اگر که بالا رفتن از پلکان رو در نظر بگیریم به عنوان نمادی از بالا رفتن و در مسیر بودن،  میتونم بگم که این ماه نو دقیقا زمانی هست که ما در استارت این مسیر قرار میگیرم.

دوستان عزیز امیدوارم با این توضیحات همه بتونیم همه جانبه با این انرژیها همراه بشیم. اگر چه که در مرحله تغییر و تحول هستیم باید در نظر بگیریم که باید صبور باشیم و هر چیزی مرحله به مرحله انجام میشه. سترن راه دور زدن نمیده. سترن دنبال میانبر زدن نیست. زمانی نیست که میانبر بزنیم. اما میتونیم راه استراتژیک و مدیریتی اساسی رو پیدا بکنیم با این حجم انرژی کپریکورن و با این دانایی آکواریوس بتونیم بهترین راه حل و ارتباطات مفید جهت پیشرفت و پیشروی و رسیدن به برنامه‌هامون ایجاد بکنیم. باید در نظر داشته باشیم که این مرحله، مرحله آغازین سال 2022 برای در آمدن از گیر و دارهامون هست و همه چیز فوری حل نمیشه. ما یک مرحله دیگه از چالش سترن و اوانوس رو در آخر سال 2022 داریم.  و سیارات در آخر 2022 (ونوس و مرکوری و … ) دقیقا در کپریکورن قرار میگیرند دوباره. یعنی در آخر 2022 انگار همه چیز دور میزنه و یه جور دیگه دوباره میاد در همین نقطه ها قرار میگیره و این نشون میده استارتی که الان میخور مرحله به مرحله و لایه به لایه باید مراحلش حل بشه و به آخر 2022 کشیده میشه. چیزی نیستش که فوری بخواد تموم بشه. اما چند سال هست که ما خیلی گیر هستیم و باید خوشحال باشیم که این آغاز یک جهش کوانتومی و یک تغییر بزرگ در DNA روح ما هست. ما در مرحله رها شدن از گره‌های کدهای روحیمون هستیم و اگر بتونیم از این مرحله بگذریم، یعنی ما میتونیم، مسیر جدیدی رو زندگی کنیم در سال‌های آینده و بنابراین عجول نباشین. عجله نکنیم، تا اینجا رو تحمل کردیم، صبر داشته باشیم و با درایت جلو بریم و ببینیم که حقیقتا اون چیزی که در بطن ارتعاش ما نهفته هست داره چه دنیای جدیدی رو برای ما شکل میده.

امیدوارم که همگی ماه نو بسیار عالی و قدرتمندی رو تجربه بکنید. پیشنهاد میکنم که تحت تاثیر این انرژی حتما یه دور توی خونه بزنید و هر چیزی که به نظرتون زیادی هست و تاریخ مصرفش گذشته، دور بریزید و جا خالی کنید. انرژی آکواریوس انرژی خلا هست. خودتون رو از خیلی چیزها که تا حالا فکر میکردید بهش وابستگی دارید رها کنید. به عنوان کسی که آکواریوس قوی داره باید بگم که وقتی به ما (من و کسانی که آکواریوس قوی دارند) میگید جمع کنید و خونه تکونی کنید، دو سوم وسایل میره تو خیابون و دور میریزیم. این ماه نو دقیقا داره همین رو میگه. خیلی جالبه که من هر وقت میخوام خونه‌تکونی کنم قسمت اعظم وسایل رو میریزم دور. توی این ماه نو نمیگم همه وسایل رو بریزید دور، اما یک خونه تکونی اینجوری بکنید. سعی کنید که جا خالی کنید برای ارتعاش جدید، توی وجود خودتون وتوی خانه و محیط زندگی جا باز کنید و تکرار کنید که من به انرژیهای جدید خوشامد میگم. من به فرکانس جدید، ارتعاش جدید خوشامد میگم. من آماده وقایع جدیدم. من آماده پیشرفت و تحول و دگرگونی هستم و همه رو با قلب باز میپذیرم. با آرزوی موفقیت برای تک تک شما تا ویدئو بعدی خدانگهدار.

 

هوروسکوپ ماه نوی آکواریوس اول فوریه 2022
enemad-logo
error: Content is protected !!