هوروسکوپ ها و پیام آسترولوژی تکاملی

متن هوروسکوپ هفتگی هر نشان

متن هوروسکوپ هفتگی هر نشان
B88TRN An illustration of our solar system

تاثیر تعامل سیارات در هفته ی دوم اکتبر 2018 روی هر نشان از راشل :

با تشکر از نیروانای عزیز برای تایپ ویدئوی مربوط به این پست.

فروردین و و رایزینگ قوچ : این هفته و چهل روز آینده برای همه مهمه و شما قوچ ها از نشانهایی هستین که بیشترین تاثیر رو از این تعاملات خواهید گرفت.از عید نوروز به بعد تحت تاثیر تعاملات مارس و مرکوری بشدت تحت فشار قرار گرفتید تا بتونید هویت جدیدتون رو پیدا کنید و طبق اون توانایی هاتون رو گسترش و وارد قلمروهای جدید بشید بخصوص از نظر درآمدی و کاری. و دیگر اینکه باید اطرافتون رو از یک سری افراد پاکسازی کنید.پروسه ای که همچنان ادامه داره.

قوچ ها تحت تاثیر انرژی ها باید متوجه بشن که برای بهبود روابط کاری و شغلی و اجتماعی باید به چه کسانی اعتماد کنند، از چه توانایی هایی استفاده و در چه زمینه ای کار کنند. بسیاری از قوچ ها تا فوریه و مارچ 2019 جابجایی های شغلی خواهند داشت چون متوجه میشن کدوم مسیرهای شغلی براشون کارامد نیست و روی چه قسمتهایی باید بیشتر تمرکز کنند.بنابراین قوچ ها دارن قسمتی از هویت جدیدشون رو کشف می کنن که بتونن بر اساس اون درآمدزایی کنن و این هویت جدید ارزشهای متفاوتی برای شما به همراه میاره.

ماه نوی نشان ترازو در قسمت شراکتهای شماست در زمینه مالی و عاطفی!  و قوچ متوجه میشه که در زمینه ی شراکت های مالی و عاطفی و دوستان نزدیک، چه کسانی قابل اعتماد هستن ، با چه کسانی رابطه ی درست ندارن و باید حذف بشن، با چه کسانی باید بالانس ایجاد کرد و چه کسانی در راستای اهداف شون هستن!  بنابراین اگر در رابطه هایی هستند (کاری-شراکتی- زندگی و همسر)  این مسائل براشون روشن میشه و پلوتو بهشون میگه باید به این کنترل پایان بدید تا شرایط جدیدی براتون ایجاد بشه.اگر محیط یا قانون داره کنترلشون میکنه و یا افرادی دارن در شرایط کاری فشار و اختلال ایجاد می کنن دلیلش اینه که باید از مسیر دیگه ای کارهارو پیش برد ، مسیر شغلی و رابطه های عاطفی رو عوض کرد و دیدگاه و توقعات رو تغییر داد.شاید انتخابهای نادرستی داشتند و یک نفر قرار نیست  در مسیر کاری یا زندگی همراهشون باشه مثل دوست و همسر و همکار!!  و این ماه نو این رو به قوچ نشون میده که باید این شرایط رو با یک دیدگاه دیگه بپذیره و متوجه بشه که به چی و کجا تعلق داره.

به خاطر ونوس برگشتی تا 40 روز آینده ممکنه در مورد مسائل مربوط به بدهی ، مالیات ، ارث و میراث و و همسر تحت فشار قرار بگیره. تمام اینها مطرح میشه تا قوچ متوجه بشه که نباید به کسی فوری اعتماد کنه! از الان تا آخر نوامبر زمان پاکسازی و غربال شد و تغییراته برای اینکه متوجه بشه از چه کسانی باید مسیرش رو جدا کنه و درآمدش رو از چه مسیری توسعه بده!

مارس سیاره ی  حاکم بر قوچ در نشان آکواریوس مستقیم شده و این کمک میکنه تا بعد از شرایط درهم برهمی که امسال داشتن، مسائل شفاف بشه. انرژی مارس در تمرکز و انتخاب مسیر درست به قوچ کمک میکنه. پس از فشارها و پایانها نترسید!! علیرغم اینکه قوچ بسیار با دل و جراته اما در حال حاضر مسائل مالی بسیار نگرانش کرده که این نگرانی میونه روی شراکتهای عاطفی و رابطه با همسرتون تاثیرگذار باشه!! نترسید!! ببینید پیام یونیورس برای شما چیه و با همون پیش برید!! باید در مسیر کاری و کسانی که با شما ارتباط نزدیک دارن تغییراتی اتفاق بیفته . اجازه بدید اتفاقاتی که باید بیفتن ، پیش بیان!!

 

اردیبهشت و و رایزینگ تارس  : ونوس سیاره ی حاکم بر تارس در نشان عقرب شروع به حرکت برگشتی کرده که تا 16 نوامبر طول میکشه و تاثیر زیادی روی تارس ها داره!   چون ونوس سیاره ی ارزشها داره توی لایه لایه های تاریک عقرب فرو میره تا اون چیزهایی که تارس دوستشون داره و بخاطر شرایط زندگی و فشارها  ازشون گذشته و رهاشون کرده پیدا کنه. بخصوص که قسمتی مربوط به رابطه هاست!  سترن سال 2012،13،14 رابطه های تارس رو زیر سوال برد ، فشرده کرد و بهشون درس داد و الان ونوس در عقرب میخواد ببینه که آیا تارس درس خودش رو گرفته؟ آیا ارزش خودش رو می دونه؟ آیا الان می دونه که چی میخواد یا اینکه دوباره میخواد در شرایطی که آزادیش ازش گرفته میشه گیر بیفته!!  حواستون باشه که این ونوس برگشتی روبروی اورانوسه و اورانوس سیاره ی آزادگر ، صاعقه میزنه برای اینکه شما باید خودتون رو از زنجیرها آزاد کنید. این زنجیرها گاهی میتونه روابطی باشه که شما توش گرفتارید .مثل آدمی که خودتون رو گرفتارش کردید. یا دیدگاه و باوری که شما خودتون رو اسیرش کردید.رویاروییه ونوس برگشتی در عقرب با اورانوس تعاملی نیست که زود به زود اتفاق بیفته. این تعامل برای کسانی که هفته اول اردیبهشت هستند بسیار قدرتمندتره.تارس از نظر اینکه کی هست و چی میخواد و آیا شراکت و رابطه و باورش در امتداد هدف روحش هست یا نه در چهل روز آینده تست میشه!  پس آماده باشید چون ممکنه خیلی از رابطه ها به پایان برسه. هر پایانی فضا باز میکنه برای یک آغاز و یک زندگی جدید و در مورد شما برای یک پرواز!! تارس توی هشت سال گذشته توی یک چاه تاریک گیر کرده و اورانوس میخواد که اونو از ته این چاه بالا بکشه! و برای این کار اول باید زنجیرهارو باز کنه و قسمتی از این زنجیرها رابطه های شماست! تارس صبر و آرامشش خیلی زیاده و دلش نمی خواد این آرامش بهم بخوره! گاهی فکر میکنه با تکون خوردنش سطح آب تکون میخوره و آرامش بهم میریزه در حالی که نمی دونه در عمق ، آرامشی وجود نداره و فقط داره سطح آب رو آروم و بی حرکت نگه میداره. پس اگر اورانوس بهتون طوفان داد تعجب نکنید چون این طوفانهای ارتباطی برای اینه که ذهنتون در مورد رابطه های دوستی ، کاری و شراکتی باز بشه و موقعیت خودتون رو در این چهل روز پیدا کنید.  ماه نو در قسمتی از زندگی تارس که مربوط به نظم و ترتیب و برنامه های روزانه س تاثیرگذاره! تارس باید اینو متوجه بشه که تا وقتی زندگیش نظم نداشته باشه ، برنامه های کاریش هم درست پیش نمیره! و از نظر جسمی هم بهم میریزه!

این هفته 4تا سیاره در نشان عقرب داریم و مرکوری هم روبروی اورانوس قرار میگیره. این ممکنه کمی از نظر فیزیکی شمارو بهم بریزه چون احساس می کنید مشغله و فشار کاری زیاده، یا شرایط کاری مناسب نیست تا بتونید برنامه هاتون رو اونطور که میخواین تنظیم کنید.یا شاید چیزی در محیط اطراف باعث ایجاد تداخل بشه و براتون استرس احساسی شدیدی ایجاد کنه و بهم بریزین. پلوتو داره اینجا فشار میاره و میتونه آتشفشان درونی بوجود بیاره و میخواد شمارو بهم بریزه تا احساس کنید مشغله و فشار کاری زیاده یا شرایط برای اینکه بتونید برنامه هاتونو اونطور که میخواین انجام بدید، مناسب نیست. این باید ارامشتون رو حفظ کنید و ببینید که چی داره به آرامش، برنامه ها و نظم زندگیتون فشار میاره. برنامه هاتون رو مشخص و بالانس کنید و سعی کنید کنترل زندگی روزانه تون رو به دست بگیرید.اگر این کنترل صورت نگیره در محیط کار و خونه دچار استرس میشید که روی شرایط فیزیکی تون تاثیر خواهد گذاشت. مثل افت سیستم ایمنی ،عفونت یا بهم ریختگی خواب!  پس مراقب باشید! شاید هم گیر دادید به اینکه مساله ای باید اتفاق بیفته و کاری انجام بشه! پلوتو نشانیه که گیر میده و تحت تاثیر این ماه نو میتونه براتون وسواس ایجاد کنه! گیر ندید و اجازه بدید هرچیزی آروم اتفاق بیفته. فرقی نمیکنه چند سالتونه، پلوتو می تونه  این فشارهارو براتون ایجاد کنه!بخصوص برای تارس روی قسمتی از زندگیش که در مورد آدمهاییه که در آینده توی شرایط زندگی و کار باهاش همسفر میشن یا نمیشن! تارس تحت تاثیر این انرژی ها ، انگار داره از یک قیف عبور میکنه که یکسری از آدمها فیلتر میشن و نمی تونن باهاش از قیف خارج بشن. شرایط یک مقدار تنگ و سنگینه و باید به زور ازشون در بیاید.اینها همه ش فشارهای گذشته س از 2011 تا امروز و برای تارسهایی که سنشون بیشتره مربوط به 30 سال پیش هست که هنوز پرونده ش بازه!! ممکنه توی چالش مسائل قدرتی قرار بگیرید و روح و روانتون تحت فشار قرار بگیره. مثل اینکه کی قوی تره و توی خانواده ، محل کار و ارتباط با همسر نظرش بیشتر میچربه.ماه نوی نشان ترازو بهترین زمانه برای اینکه این مسائل رو بالانس کنید و ببینید که کجا نیاز به بالانس داره و الان از تعادل خارح شده. از همه مهمتر نظم رو در زندگی تون برقرار کنید و دقت کنید توی رابطه هاتون یونیورس داره چه پیامی به شما میده. حواستون باشه که قرار نیست بخاطر مسائلی مثل بچه ها و یا عقیده و باوری خودتون رو به زنجیر بکشین یا اجازه بدید که دیگران از شما سو استفاده کنن.

 

خرداد و و رایزینگ دوقلو : ماه نو برای دوقلو در قسمتی از چارته که  متوجه میشه آیا در مسیر قلب و شادیهای درونیش هست یا نه؟ آیا به کودک درونش اهمیت می ده؟ ایا اون کسی رو که دوست داریه همونیه که قلبش رو شکوفا کنه؟ آیا برای تفریح و  خلق چیزایی که دوست داره وقت میزاره ؟ این ماه نو برای دوقلو برمیگرده به مسائل گذشته . به ویژه مسائلی از 2015 باهاش درگیر بوده.دوقلو از اون زمان درگیر این بوده که توی رابطه ها با کی صمیمی بشه و بهش نزدیک بشه، برای کی مرز بزاره و ازش دور بشه، بی کی اعتماد کنه و به کی نه! پلوتو تمام این مسائل رو براتون به میون میاره و متوجه میشید که در مورد اعتماد و مرزگزاریها در حال درس گرفتن بودید! بعلاوه وضعیت ماه نو و فشار سنگین پلوتو ممکنه از طرف قانون در مورد مسائل مربوط به فرزندانتون محدودیت ایجاد کنه. مثل حزانت. شاید در این پروسه درگیر بازیهای قدرتی بشین و مجبور به انتخاب یک راه جدید!  قبل از اینکه به آدمها اعتماد  کنید به یونیورس اعتماد کنید و ببینید که در زمینه ی اعتماد داره به شما چه درسی میده! علاوه بر این ژوپیتر توی خونه ی زندگی روزانه ی دوقلو مستقیم شده .خیلی وقته که برنامه ی خواب و خوراک  شما دوقلوها بهم ریخته و نظم نداره! شاید رژیم غذایی منظمی ندارین و به خودتون نرسیدین.ژوپیتر از مارچ تا جولای داشته اینجا تحقیق میکرده و اگرچه با همون بی نظمی روزانه پیش رفتین اما الان دارین علتهارو می بینید. یک مقدار این قسمت رو جدی بگیرید و ببینید چطور می تونید ورزش و رژیم غذایی سالم رو به زندگی تون برگردونید تا این قسمت روی روال بیفته. این هفته 4تا سیاره توی عقرب قرار میگیره و ممکنه اگر نسبت به شرایط جسمی تون بی اهمیت بودین، تا چهل روز آینده متوجه بشید که مشکل فیزیکی مثل عفونت دارین و باید بهش رسیدگی کنید. پس وضعیت سلامت مثل خواب و ورزش و غذا و جسم و روح رو در زندگی تون جدید بگیرید. این هفته مرکوری  روبروی اورانوس قرار میگیره. و با آگاهی گرفتن از اورانوس در این قسمت ، شما متوجه واقعیتهای دنیاتون میشید! و تا چهل روز آینده متوجه میشید که وضعیتی که توری شرایط کاریتون دارین اجرا می کنید شاید بر اساس توانایی هاتون نباشه! شما دوقلوها باهوشین و توانایی های خوبی دارین سعی کنید از برای بهتر کردن شرایط کاری از توانایی هاتون در زمینه ای استفاده کنید که در امتداد با روحتون هست. این هفته مارس با ونوس در زاویه ی سختی قرار میگیره. مارس در نشان خواهر شما در آکواریوسه و روی شما بسیار تاثیرگذاره. مارس بالاخره از سایه خارج میشه و به قدرتش برمیگرده و به شما  در مورد  مسائلی مربوط به آینده، ورود به قلمروهای جدید، زندگی گسترده تر ، دیدگاه وسیعتر ،  فارغ التحصیلی یا مهاجرت کمک میکنه تا کاراتون سرعت بگیره و پیشرفت کنید. اما بخاطر وضعیت ونوس هنوز فشار هست. برای اینکه شما باید متوجه بشید ارزشهاتون چیه و بر چه اساسی دارین پیش میرین؟ باید دیدگاه های ارزشی تون رو درست کنید. از این مدارک تحصیلی بعدا می تونید توی کار استفاده کنید ولی الان ممکنه یه مقدار از کارتون انرژی از کارتون بگیره. باید یکسری باورهاتون رو عوض کنید تا بتونید دیدگاه های وسیعتر پیدا کنید و در شرایط کاریتون پیشرفت بیشتری داشته باشین. بهرحال این شرایطیه که این هفته تحت تاثیر ماه نو و فشار پلوتو روی این ماه نو به اضافه ی وضعیت مارس و ونوس و وضعیت رویارویی مرکوری با اورانوس ممکنه این هفته تجربه بشه. مثل شوک های خبری. که شامل همه میشه.اگر این شوک از طرف اورانوس به شما وارد شد بدونید برای بیدارگری شماست و بدونید کمه کدوم قسمت از زندگی رو داره براتون درخشان میکنه تا بتونید اونو بهتر ببینید و براش برنامه ریزی کنید. تقویم رو بردارید و برنامه هاتون رو با تقویم و ساعت بنویسید تا نظم به زندگی تون برگرده و ترن زندگی روی مسیر بیفته.

تیر و رایزینگ خرچنگ: ماه نو در نشان ترازو خونه ی 4 شما اتفاق میفته . جایی که مربوط میشه به خانه و خانواده و وضعیت احساسیتون. در وضعیتی هستیم که این هفته چهارتا سیاره رو در نشان عقرب داریم و از طرف پلوتو روی ماه نو  فشار هست. بنابراین انرژی عقرب به شدت احساس میشه. هم از طرف نشان عقرب هم از طرف فشار پلوتو روی ماه نو. و برای شما دقیقا روی قسمت رابطه های شماست. این انرژیها میخوان به شما بگن اگر از طرف خانواده فشاری هست ، اگر توی محیط خانواده احساس راحتی نمی کنید یا از نظر شرایط زندگی تحت فشار هستین برای اینه که باید یکسری دیدگاه هاتون رو عوض کنید و یکسری پایان ها داشته باشید. این پایانها باعث ایجاد شرایط جدید در آینده میشن و این شرایط جدید مربوط میشه به اوضاع خانواده ، ارتباط شما با مادر ، محل زندگی و همینطور مسائل احساسی شما . فشار زیاده ممکنه حتی برای شما ایجاد افسردگی ، نگرانی و اضطراب کنه بخصوص در مورد رابطه های دوستی – خانوادگی – عاطفی – کاری. ممکنه یکسری پایانها پیش بیاد. نباید استرس داشته باشید و نگران باشید. چیزی که مهمه اینه که به قلبتون اعتماد کنید. قلبتون بهتون دروغ نمیگه.سیاره ی حاکم بر خرچنگ ماه هست و شما خرچنگها اون چیزی که میخواد پیش بیاد و یا اون چیزی که سرجاش  قرار نگرفته رو کاملا  حس می کنید. پس اگر می بییند که پلوتو داره فشار ایجاد میکنه و داره از طرف خانواده برای شما قدرت نمایی می کنه یا اینکه شرایطی از نظر قانونی پیش میاد که روی محیط زندگی شما تاثیر داره ، بدونید یک سری چیزهارو باید رها کنید تا این رها شدن باعث بشه که اونها نتونن شمارو کنترل کنن یا شما نتونید بزور اونهارو کنترل کنید. و اون موقع است که بالانس ایجاد میشه. علاوه بر این ، وضعیت خونه حتی ممکنه در مورد مسائل مالی مربوط به خونه باشه. ممکنه تغییر،قرارداد و اجاره و خرید و فروش خونه باشه. بهرحال ما در روزهای آینده فشار خورشید و پلوتو رو با هم خواهیم داشت و این حالت می تونه از نظر قانونی هم مشکل ایجاد کنه بنابراین اگاه باشین و ببینید که چه چیزی داره در مورد خونه که از گذشته هم میتونه باشه  برای شما مشکل ساز بشه. از الان روی اون تمرکز کنید تا بتونید راه حل پیدا کنید. وقتی مرکوری روبروی اورانوس قرار میگیره یعنی داره به شما اگاهی میده و متوجهتون می کنه کدوم قسمت از زندگی تون در راستای قلبتون نیست. ممکنه گروه اجتماعی ای که توش قرار گرفتبن یا دوستانی باشن که در راستای روحتون نیستن. شاید از نظر اورانوس باید در مورد اونها به آگاهی برسین. شاید الان زمانیه که باید به خودتون بیشتر توجه کنید تا اینکه برای دیگران انرژی بزارید.الان زمانی رسیده که اورانوس به خرچنگ میگه  باید بفهمید قلبا چی نیاز دارین و بدنبال تغذیه ی قلبتون باشید. شاید رابطه ی عاطفی ای که توش هستین نیازهای قلبی شمارو ارضا نمی کنه، ممکنه ارتباط شما با فرزندان جوری باشه که یه مقدار از نظر درونی بهم بریزین. اون چیزی که داره پیش میاد برای آگاهی شماست. برای این نیست که شمارو از هم بپاشید. جلوی اون انرژی نایستید. سعی کنید ببینید  چه سیگنالی داره به شما میده. شاید باید مسیبرتون رو از یک پارتنر عاطفی جدا کنید. شاید باید دیدگاهتون رو نسبت به عشق عوض کنید و بفهمید که توی رابطه چه توقعی دارید و چی میخواین. ,ایا ارضا شدن روحی و عاطفی برای شما داره اتفاق میفته یا نه؟ حواستون باشه که نود شمالی همچنان در نشان لیو هست و شما باید ارزشهای خودتون رو در الویت قرار بدید. و الان به خودتون  بیشتر از دیگران بها بدید و انرژیتون رو اول صرف شکوفا شدن وجودی خودتون کنید. ونوس برگشتی ممکنه یه سری روابط عاطفی گذشته رو برگردونه. ممکنه از گذشته های دور کسی به شما تلفن بزنه و برگرده اما حواستون باشه که این صحبتهای قدیمی و مسائل گذشته دیگه گذشته و اون چیزی برای آینده مهمه  که جریان زندگی رو در شما زنده کنه. اگر لازم بود یکسری قسمتهای مرده ی روحتون رو در مورد رابطه ها  رها کنید. مارس در تابستون در قسمتی از چارت شما حرکت برگشتی داشته که مربوط میشه به هزینه ها، قرض و بدهی ،چک،پول و ساپورت دیگران برای شما ، ممکنه این قسمت بهم ریخته شده باشه یا ممکنه جیبتون سوراخ شده باشه و هزینه هاتون بیشتر شده باشه. مارس وقتی اینجا هست میتونه هزینه هاتون رو افزایش بده و الان  مارس در ارتباط سختی با ونوسه و ممکنه برای شما دوباره هزینه های غیر منتظره پیش بیاد یا یکسری مسائلی پیش بیاد در مورد ساپورتهای مالی و مالیاتی و چک .الان در این قسمت  مارس مستقیم شده و زمان خیلی خوبیه تا تمرکز کنید بینید چطور می تونید راه حل پیدا کنید. آکواریوس در این قسمت به شما کمک میکنه تا راه حلهای یونیک و منحصر به فردی برای بهبود وضعیت مالی در آینده پیدا کنید.

مرداد و رایزینگ لئو  : ماه نو در خونه ی 3 شما اتفاق میفته تا عدم تعادلهای این قسمت رو به شما نشون بده. این قسمت مربوط میشه به ارتباط شما با خواهر و برادر و  اطرافیانی که یا همسایه تون باشن یا توی زندگی روزانه تون هر روز باهاشون روبرو باشید و همینطور فعالتیهای ذهنی  و صحبتها و خرید و فروش و مارکتینگ و مسافرت های کوتاه . ماه نو در این قسمت ممکنه خیلی ناگهانی مسافرت ایجاد کنه یا پلوتو باعث بشه برنامه ای که برای سفر داشتین یه جوری بهم بریزه . یا اینکه ممکنه فشار کاری زیاد بشه و  نتونید درست به ارتباطاتتون برسید. شاید مجبور بشید با دیگران توی شرایط رو در رو و برخوردی قرار بگیرید  و اصلا نخواین این کارو کنید. توی محیط کار ممکنه براتون چالشهای قدرتی پیش بیاد و این حالت باعث  فشار جسمی روی شما میشه. لیوها آمادگی مشکلات قلبی و عروقی رو دارند. حواستون باشه که اگر فشار کاری ایجاد شد و از نظر کاری تحت فشار بودید( فرقی نمی کنه از طرف خونه و خانواده باشه)  این فشارها رو از هر طریق که می تونید آزاد کنید و با جریان پیش برید تا ببینید چی بهتره براتون پیش بیاد. یه سری مسائل گذشته در مورد خونه ، محل زندگی و خانواده ی شما هست و با وجود 4 سیاره در نشان عقرب این وضعیت تشدید میشه و  ماه رو هم داریم که وارد عقرب میشه و باید به یکسری مسائل مربوط به محل زندگی ، اقامت، موقعیت خونه، فونداسیون محل زندگی و پدر و مادر  برسین. و ممکنه که اینا مقداری با کارهای دیگه تون تداخل کنن یا اینکه مجبور بشید برای بهبود اوضاع کاری و رابطه ای تون اول  به فونداسیون خونه و محل زندگی تون توجه کنید. بخاطر اینکه مرکوری در این قسمت با اورانوس درگیر میشه و ممکنه بکباره منجر به تغییرات کاری و خانه و خانواده بشه. ممکنه که جابجایی ها و  تغییرات کاری باعث بشه که توی خانواده مخالفتهایی پیش بیاد. ممکنه همه اینها با هم تداخل کنن و این وسط شما لیوها باید قلبتون رو قاضی کنید.  هر چیزی که خلوص قلب توش نباشه اون در راستای روح شما نیست. ببینید قلبتون در مورد وضعیت رابطه ، خونه و محل زندگی یا کارتون چی بهتون میگه. اگر با قلبتون پیش برید اون شرایط رو به راحتی می تونید مدیریت کنید و احساس عدم امنیت به شما دست نمیده و البته این شرایط جدیدی نیست . مسائلی که از گذشته باهاش درگیری داشتید برجسته تر میشه چون باید تا چهل روز آینده بهشون رسیدگی کنید. ممکنه مربوط به خونه و هزینه هاش باشه. اگر میخواین خونه رو بازسازی کنید و تعمیرات و نقاشی کنید ، شرایط خیلی خوبیه برای انجامش.بخاطر ونوس برگشتی ممکنه مقداری هم هزینه بشه   اما مهم نیست. اما ترجیحا برای خرید و فروش خونه الان اقدام نکنید بخصوص این هفته ، چون ریسک حساب میشه و الان زمان ریسک نیست.

شهریور و رایزینگ خوشه : ماه نو در خونه ی مالی شماست. و  از نظر پلوتو تحت فشاره و شما باید بالانس رو پیدا کنید . پلوتو کمک می کنه تا شما متوجه بشید کجای وضعیت مالیتون از بالانس خارح شده و باید اونو بالانس کنید . ممکنه مقداری از هزینه ها مربوط به فرزندان باشه و از طرف فرزندان  بخاطر شرایط مالی بهتون فشار بیاد.ممکنه از طرف یک رابطه ی عاطفی باشه. ممکنه اصلا شرایط مالی نباشه و در یک رابطه  احساس کنید ارزشی ندارید. ممکنه ارزش مادی نباشه غیر مادی باشه، مثل اعتماد به نفس. ممکنه احساس کنید کسی میخواد منابع شمارو کنترل کنه.مثلا اگر سنتون بالاتره از طرف فرزندان تحت این فشار قرار بگیرید.ممکنه عدم اعتماد به نفس ما  باعث ایجاد عدم تبلور مادی بشه. ممکنه احساس کنید در موقعیتی هستید که اونجور که باید به شما احترام گذاشته نمیشه.  4 تا سیاره ای که در نشان عقرب داریم روی ذهن شما و ارتباطات کلامی شما با دیگران بی نهایت فشار میاره. و این تازه اولشه. تا چهل روز آینده شما توی این قسمت بازنگری دارین. روابط ممکنه خیلی دوستانه بنظر نرسن و روابط شما با اطرافیان شاید خیلی نیازهاتون رو تامین نکنه.مثلا طبق خواست شما نباشه و باعث اعصاب خوردی بشه. ممکنه اطلاعاتی به شمابرسه که بهم بریزدتون . بخصوص این اطلاعات ممکنه از مسائل مربوط به تحصبل یا خارج از کشور یا مهاجرت باشه و ممکنه چیزی باشه که شمارو تحت فشار قرار بده تا یه جوری منفحر بشین برای اینکه به سمت یک هدف بزرگتر و والاتر و اون چیزی و جایی که فکر می کنید بهش تعلق دارید حرکت کنید. بنابراین حواستون باشه  اگر این فشار در رابطه ها و محیط کار و یا بین خواهر و برادر هست.تمام این سنگینی ها میخوان شمارو به سمت جایی که بهش تعلق دارین هل بدن و  اگر  این انرژی رو به اون سمت هدایت نکنید می تونه از نظر فیزیکی روی شما شرایط سنگینی ایجاد کنه و از نظر روحی و جسمی بهمتون بریزه. پس بدونید دارید از انرژی تون چطور استفاده می کنید و اعتماد به نفستون رو تحت هیچ شرایطی از دست ندید. بدونید که یونیورس همراه شماس و این انرژی ها برای رها کردنتون از چیزاییه که آزارتون میده. اورانوس در خونه 9 شما وارد شده و تا 8 سال آینده بخصوص از فوریه به بعد به شما کمک میکنه به سمت اونجایی برید که باعث رشدتون میشه و به شما افق دید وسیعتری برای زندگی میده. این میتونه یک سفر بیرونی باشه یا یک سفر درونی باشه.

 

مهر و رایزینگ ترازو : ماه نوی 9 اکتبر داره در نشان شما اتفاق میفته , ممکنه خیلی از شما تحت فشار احساسی ای قرار بگیرید که مجبور بشید یکسری از پایانهارو از نظر رفتاری، یا از نظر شخصیتی حتی از نظر تفکری داشته باشید تا بتونید به دنیای جدید وارد بشید. ترازوها  از طرف وضعیت خانه و خانواده و پدر و مادر تحت فشار هستید. از نظر احساسی سترن وارد قسمتی شده که شاید محیط خونه رو سخت و سنگین کنه یا مسئولتیهای شمارو بیش از حد کنه و شما این انرژی رو تا 2020 دارید . بنابراین انرژی روی شما سنگینی میکنه و ژوپیتر هم به قسمتی از چارت شما وارد شده که میخواد ارزشهای شمارو توسعه بده. خودتون رو پیدا کنید ارزشهای مادی و غیر مادیتون رو بشناسید و خودتون رو دست کم نگیرید. بهای خودتون رو بدونید . شما ترازوها بسیار ارتباطات قوی دارید از نظر ذهنی و ارتباطی فعال هستید و میخواهید همه چیز تعادل داشته باشه .ترازو  نشانیه که باید بتونه تعادلش رو حفظ کنه تا آرامش باشه. 4 تا سیاره داریم در نشان عقرب و ممکنه به شما بگن که زمان اون رسیده که در ارزشهاتون بازنگری کنید. تحت تاثیر این انرژی ها اگر مورد تست قرار گرفتی برای اینه که ببینید به چه کسانی باید اعتماد کنید. اماده باشید و خودتون رو نبازید. ممکنه متوحه بشید که نباید به کسی اطمینان میکردین اما اعتماد کردین. و یه دفعه تحت تاثیر رویارویی مرکوری و اورانوس شوک بگیرین. یا ممکنه تحت تاثیر این انرژی یکهو پولی از دست بدید یا بدست بیارین. یا اینکه تصمیم بگیرین منابع درامدیتون رو تغییر بدین یا  از منابع مالی مشترک با همسرتون ، خانواده ، ارث و میراث یا حتی وضعیت چک و بدهی ومالیات اخباری بهتون برسه. همه ی اینها ممکنه پیش بیاد. اینها ارزشهای مادی هستن و ارزشهای غیرمادی هم همه تحت تاثیر این انرژی قرار میگیرن تا شما متوجهشون  بشید و بتونید اونارو بالانس کنید. خیلی وقتا شما ترازوها دوست ندارین با مشکلات رو در رو بشین. میخواین ارامشتون بهم نخوره. اما این انرژی ها بخصوص که وقتی ونوس سیاره ی خود شما در حال حرکت برگشتیه و ماه نو در نشان خود شماست این مشکلات و انسدادها و گره ها خودشون رو نشون میدن تا شما براشون فکری کنید و بتونید اونهارو برطرف کنید. خیلی از اونها از طرف دیگران ممکنه باشه تا شما یاد بگیرین با چه کسانی در ارتباط قرار بگیرین، به کیا اعتماد کنید و بتونید قبیله ای برای خودتون داشته باشید که در حقیقت اونها همون کسایی باشن که می تونید راحت گاردهای امنیتی تون رو بندازید و باهاشون راحت باشین. تحت تاثیر این انرژی ها اورانوس ممکنه یک قسمتهای تاریکی  از روح تون رو بهتون نشون بده که دچار اضطراب بشید و این تبلورهای تاریکی خیلی وقتها توی محیط خودشو به ما نشون میده . ممکنه تعهد اطرافیان نسبت به ما باشه که ما متوجه بشیم که به  تعهد و قول و قرارشون عمل نکردن . بخصوص وقتی که ونوس از اول نوامبر تا 16 نوامبر در نشان شما حرکت برگشتی میکنه زمانیه که باید تصمیم بگیرید ک واقعا چه کسی میخواید باشید و در یک رابطه چه چیزی توقع دارید که نصیبتون بشه و ارزشتون رو از همین الان  بازنگری کنید که اون موقع بتونید تصمیم درست بگیرید. ببینید که شما در چه نقطه ای هستید ، کی هستید  چی هستید و چی میخواین. کلا ترازوها ، قوچ ها و تارسها تحت تاثیر این حرکت برگشتی ونوس بیشتر از دیگران در معرض جدا کردن رابطه ها هستن. جدا شدن از موقعیتی که شاید مدتها می خواستن این کارو انجام بدن اما دست دست میکردن اما یونیورس وقتی ونوس رو در عقرب حرکت برگشتی میده دیگه زمانیه که همه ی تاریکی ها و همه ی کارماها و همه ی اون انرژی های منفی ای که از طرف اطرافیان به طرق مختلف توی رابطه تزریق شده ، مثل افکار منفی و یا طلسم و جادویی که خیلی ها دنبال باطل کردنش میرن، موقعی که ونوس حرکت برگشتی میکنه همه ی اینها  بالا میاد . بنابراین اگر چیزی داره کنده و رها میشه دیگه نرید دنبال چنین چیزهایی برای اینکه ببنیدید و سفتش کنید و دوباره برگردید . زمان رها کردن و آزاد شدن میرسه. بخصوص در ماه نوامبر هرچیزی که از گذشته برای شما گره ایجاد کرده و حتی رابطه های گذشته ممکنه دوباره به سمت شما برگردن مثل دوستان قدیمی و ادمهای قدیمی . مراقب باشین که از یک سوراخ چندبار گزیده نشید.

 

آبان و رایزینگ عقرب : این هفته 4تا سیاره رو در عقرب داریم و پلوتو سیاره ی حاکم بر شما دستش رو میزاره روی ماه نو و کلا انرژی عقرب در جریانه. ماه نو در قسمتی از چارت شماست که مربوط میشه به ضمیر ناخوداگاهتون و انسدادهایی که خودش رو با ترسها و رویاها نشون میده. ممکنه خیلی از شما تحت تاثیر این انرژی ها خوابهای ترسناک دیده باشین. خیلی از خوابها تعبیر آینده نیستن بلکه شرایط روحی خود ما هستن که داره به ما سیگنال میده و آگاهمون میکنه و آینه ی درونی انسدادهای روح ما هستن. بنابراین سعی کنید خودتون رو از هرچیزی که  حتی از دوران کودکی و رابطه های گذشته براتون مثل گره شده و اسیرتون کرده رها بشید. مثل خیانتها ، بی صداقتی ها، اختلافات خانوادگی یا جدایی. شاید ارتباط از طرف خواهر و برادر تحت فشار قرارتون داده. هر چیزی که باعث شده شما یه جوری از بقیه جدا بشید رو رها کنید. یونیورس داره به شما فراخوان روحی میده و میگه عقرب  وقتشه از لحاظ روحی رشد کنی، الان زمان رهایی از ترسها و گذشته ت هست برای ورود به آینده ای جدید . بخصوص که سختی های گذشته داره کم میشه . ژوپیتر در نشان شما اومده و دارین خودتون رو در عرض چند ماه گذشته پیدا می کنید. شاید تازه متوجه شده باشید که توانایی هاتون چیه و چی باید باشید و حتی چه رشته ای بخونید. شاید یکباره اصلا زمینه ی شغلی تون رو تغییر بدید. بعد از اون ونوس در نشان شما حرکت برگشتی میکنه تا متوجه بشید کدوم  قسمت از خواسته و نیازهاتون رو شاید بخاطر دیگران ندیده گرفتین. اون موقع هست که اگر در رابطه ای باشید که اون رابطه در امتداد مسیر روحی شما نباشه ممکنه بهم بریزید. به علاوه ممکنه مرکوری و اورانوس از رابطه های گذشته براتون خبری بیارن.ممکنه از اطرافیانی که به شما نزدیک هستن شرایطی آگاه کننده به شما برسه و شمارو به سمت آینده راهنمایی کنه. بهرحال آدمی که الان دارین باهاش زندگی میکنید یا میخواین که باهاش زندگی کنید یا اینکه در گذشته باهاش زندگی می کردین آیا قادر هست در اینده با شما باشه و آیا همراهانش کمکش می کنن که  هویت جدیدی که داره تحت تاثیر ژوپیتر گسترش پیدا میکنه رشد کنه؟ یا کسی که همراهتونه میخواد شمارو در گذشته نگه داره و محدودتون کنه؟ ژوپیتر در خونه ی شما نمی تونه محدودیت رو بپذیره چون ژوپیتر انبساطه و اگر کسی بخواد شمارو این وسط محدود کنه در حقیقت تحت تاثیر اورانوس با مرکوری وضعیتی پیش میاد که ممکنه چراغی توی ذهنتون روشن بشه و تصمیمی بگیرید که دیدگاهتون رو نسبت به این آدم و شرایط تغییر بدید. حواستون باشه ونوس برگشتی در نشان شما روابط گذشته رو میتونه برگردونه اما بسیاری روابط ناتموم کارمایی هستن. توی چرخه های تکراری گرفتار نشید. زمان بسیار خوبیه برای رهایی از اعتیاد و مسمومیتهای روحی و جسمی که تحت تاثیر پلوتو به شما نشون داده میشه. اگر می بینید اینها داره مطرح میشه یعنی زمان آزاد شدن ازشونه. چون اعتیاد چیزیه که شمارو کنترل میکنه و یونیورس میگه زمان آزاد شدن شما از هرگونه کنترل هست. باید کنترلها رو بشکنید تا بتونید ازادانه به جلو برید. این کنترل میتونه افکار و احساسات خاک گرفته و گذشته ی شما باشه که نمیزاره جلو برید. ممکنه اعتیاد یا آدمهای اطراف و رابطه ی عاطفی و کاری شما باشه. دقت کنید کدوم تحت فشار قرار میگیره و از کدوم باید  خودتون رو آزاد کنید.

 

آذر و رایزینگ کماندار  : ماه نو داره در خونه 11 از چارت شما اتفاق میفته که عدم بالانس شما رو با دوستان و قبیله و گروهای اجتماعیتون چه آنلاین و چه غیرآنلاین نشون میده و شاید متوجه بشید که باید از یکسری گروه ها خودتون رو آزاد کنید. شاید متوجه بشید خیلی از دوستان به شما حسادت می کنن و میخوان شمارو کنترل کنن.یا دارن شمارو کنترل مالی می کنن.مراقب باشین تحت این شرایط با دوستان رابطه ی مالی نداشته باشین. ممکنه رابطه ی مالی از گذشته پیش بیاد که تبدیل به فشار مالی بشه یا اینکه ممکنه یک قسمتی از زندگی باشه که قبلا مثل چاله سرراهتون قرار گرفته و حالا مثل یک سایه ی تاریک دنبالتونه و هنوز نتونستین خودتون رو ازش آزاد کنید. اون سایه ممکنه براتون مثل تله بشه. شاید دشمنان مخفی ای  خودشون رو به شما نشون بدن. ممکنه توی زندگی شما چیزی باشه که شمارو زندانی کرده باشه! این شرایط دو حالت میتونه ایجاد کنه : یا  آگاه میشید و تصمیم میگیرید که خودتون رو از اجساد گذشته ها آزاد کنید یا اینکه خودتون رو عمیقتر توی همین شرایط که داره به تله گرفتارتون میکنه فرو ببرید. حواستون باشه سترن که از  2015 دارید باهاش دست و پنجه نرم می کنید و الان در موقعیت پولی شماست همچنان داره بهتون درس میده. سترن سعی کرده دیدگاه شمارو در زندگی تغییر بده تا بتونید واقعیت رو ببینید. و اگر بعضی از شما هنوز در سرزمین رویا زندگی می کنید ، انرژی 4 سیاره در نشان عقرب می تونه شمارو سنگین کنه.یکسری اخبار و ارتباطات ممکنه پیش بیاد که باید بفهمین کدومیک از اینها پیام یونیورس به شماست و برای رهایی از درد و شرایط گذشته باید با چه ارتباطاتی جلو برید. شما الان باید یک برنامه ی فوق العاده داشته باشید. بیدار بشید و یک پلن قوی بریزید و ببینید چه داشته هایی دارید ، چه ارتباطاتی واقعی هستن و روی چه کسانی میشه به طور واقعی حساب کرد.چه قسمتهایی و چه کسانی فقط تله ی انرژی هستن و فقط انرژی تون رو میخورن و کاری  پیش نمیره. نباید توی مسیر غلط بیفتین.نباید در رابطه ای بیفتید که فقط رویا و خیال و توهمه و نباید روی کسانی حساب کنید که کاری نمی کنن و باعث میشن تو زندان باقی بمونید.بنابراین شما کماندارها 4تا سیاره رو توی ضمیرناخوداگاه ، خونه ی 12 دارید و این قسمت می تونه دشمنان مخفی باشه که از گذشته بیان و اکتیو بشن، ممکنه شرایطی باشه که شمارو از دیگران جدا کنه.مثل زندان چه روحی و چه واقعی. ممکنه یک تله ی درونی باشه و زمان اون رسیده که واقعیت رو ببینید بیدار بشید.4 سیاره ی عقرب می تونه وضعیت خواب و روحیه تون رو بهم ریخته باشه . سعی کنید با مدیتیشن و دعا یا هر چیزی که بهش اعتقاد دارید با ملکوت ارتباط بگیرید تا بتونید توی این شرایط روح و جسمتون رو در یک امتداد قرار بدید و بهترین تصمیم رو در روزهای آینده بگیرید. ژوپیتر بزودی وارد نشان شما میشه. داره نگاهتون میکنه.آماده باشید.قبل از اینکه بیاد مطمئن باشید اینقدر انرژی براتون سخت میشه که احساس میکنید هیچی نمیتونه نجاتتون بده اما وقتی که سرورتون میرسه به خونش تازه میخواد  ببینه کجا گیر کردید ، چطوری بیرون بیاردتون ، چه درسهایی به شما بده.و چطور دست شما رو بگیره.پس تعجبی نداره اگر الان فکر میکنید وضعیت خیلی سنگینه. بخاطر اینکه از دوازده سال پیش تا امروز یکسری بار روی ضمیر ناخوداگاه شما جمع شده و کارماهای دوازده سال گذشته تا امروز الان داره سنگینیش به اوج میرسه و وقتی ژوپیتر به اونجا بیاد تازه میخواد کار بهبود وارتقارو شروع کنه پس هنوز در مرحله ی ارتقا نیستین اما ژوپیتر در ماه نوامبر وارد میشه. تحمل کنید و توی این مرحله خواهشا چشمتون رو باز کنید چون الان بهتون فرصت داده میشه که خودتون رو از لوپ تکراری و تله های ضمیر ناخوداگاهتون رها کنید.  تا وقتی ژوپیتر میرسه بتونه راحت شمارو از اون زندان و چاه های تاریک ضمیر وجودی بیرون بکشه.

 

دی و رایزینگ کپریکورن: ماه نو رو در نشان ترازو داریم در حالی که پلوتو در نشان شما باهاش در زاویه ی سختی قرار میگیره و این می تونه باعث بشه به لحاظ شرایط کاریتون تحت فشار قرار بگیرید تا واقعا متوحه بشید که آیا در عمیقترین لایه های وجودی و کارتون در یک امتداد درست هستین یا نه؟ ممکنه مسئولیتهای کارتون زیاد بشه یا از طرف مدیر بهتون فشار بیاد. ممکنه همکاران و اطرافیان براتون فشار ایجاد کنن یا ممکنه قوانین بهتون سخت بگیره. بهرحال پلوتو در نشان شماست و شما از سال 2008 با این انرژی در حال دست و پنجه نرم کردن هستین. و این تبلور دگردیسی از همون موقع شروع شده و زندگیتون از اون موقع بشدت زیر فشار تغییره بخاطر اینکه پلوتو با فشار الماس میسازه و برای تولید نفت لایه های فشار ایجاد میکنه و شما هم از 2008 زیر لایه های فشاری بودید و الان خورشید در نشان ترازو با پلوتو در نشان شما در زاویه ی سختی قرار میگیره و میتونه از نظر کاری شمارو در موقعیتی قرار بده که مجبور به دگرگونی بشید یا برای ارتقای وضعیت کاریتون راه حل پیدا کنید.علاوه بر این ، این انرژی حقیقت رابطه هارو بهتون نشون میده. ما 4تا سیاره رو در نشان عقرب داریم و عقرب میشه خونه 11 شما و وقتی عقرب پر میشه یعنی شما باید بدونید در قبیله ای که هستین یا با دوستانی که هستین کدومشون می تونن انرژی شمارو ساپورت کنن ، با شما همراه بشن و یا اینکه در جهت قلب شما هستن یا نه. مرکوری با اورانوس رو در رو میشه و شاید متوجه بشید که خودتون رو وسط آدمهای انداختین که بر خلاف جهت قلبتون هستن و باعث بلاک قلب و خلاقیتهاتون شدن.انگار که انرژیشون با شما همراه نیست و شما متوجه میشین که اینا باعث بلاک انرژیتون شدن.ونوس و مارس در زاویه ی سختی قرار میگیرن و این حالت ممکنه براتون شرایط مالی سخت ایجاد کنه.ممکنه در ارتباط با دوستان توی شرایطی قرار بگیرید که پول از دست بدید. یا اینکه ممکنه متوجه بشید توی کاری هستین که دوست ندارین اون کارو ادامه بدید. بنابراین از نظر اجتماعی چه روابط، چه گروه ها ، چه موقعیت اجتماعی در شرایطی ممکنه تحت فشار قرار بگیرید که متوجه بشید که چطور باید اونو با روحیه تون، خلاقیت وجودی و تقاضاهاتون همراه کنید.کپریکورنها یکی از نشانهای قدرتمند هستند و میخوان که بقیه رو کنترل کنن. وقتی پلوتو در نشان شماست ، در این بازیهای قدرتی شاید خود شما اون شخص کنترل کننده باشید . حواستون باشه که گاهی یونیورس قدرت کنترل به ما میده. اما این تست ماست و اگر ما بخوایم از اون در جهت سواستفاده از دیگران استفاده کنیم و دیگران رو تحت فشار قرار بدیم اونم موقع از تستمون سربلند در نیومدیم. دقت کنید در شرایطی که دارید کنترل می کنید یا آدمهایی که میخواین کنترل کنید بالانس رعایت بشه و برای رسیدن به یک سری اهداف برابر و عادلانه باشه ، نه اینکه فقط برای سودجویی و رسیدن به اهدافتون باشه. چون پلوتو اینجا به شما قدرت زمینی میده اما در واقع میخواد بگه که در نهایت قانون ، قانون الهیه و ما در ارتباط با دیگران باید این عدالت و بالانس رو در نظر بگیریم.

 

بهمن و رایزینگ آکواریوس : مارس در نشان شما از تابستون شمارو توی شرایطی گذاشته که انرژیتون رو تخلیه کرده و ممکنه کارهاتون خوب پیش نرفته باشه. و حالا مارس در نشان شما مستقیم شده و کمک میکنه برید به سمت اهدافتون ، تمرکز کنید و بتونید پیش برید. بخاطر اینکه ژوپیتر وقتی نوامبر جابجا بشه و عقرب رو ترک کنه میخواد بهتون در جهت رسیدن به اهدافتون کمک کنه و بهتون دستاورد بده. اما آکواریوس احساس میکنه با توجه به استعداد و توانایی ای که داره جایی گیر افتاده. با توجه به اینکه اصلا آدمهای سنتی ای نیستین اما در یک شرایط و محیط سنتی گیر کردین و براتون مثل گره  و زندانی شده که نمی تونید خودتون رو رها کنید. در حالی که مارس که الان مستقیم شده میخواد با همه ی وجود خودش رو رها کنه اما ونوس در عقرب باهاش در زاویه ی سختی قرار میگیره . و دقیقا داره میگه یکسری  مواردی هست که مربوط به فونداسیون زندگی و گذشته ی شماست و باید حل بشه و اون موقع شما می تونید آزادانه پرواز کنید. چون اورانوس اینجا نشسته و می تونه شمارو پرواز بده. اگر در اهداف کاری تون میخواین به نتیجه برسین باید تکلیف مسائل مربوط به خونه و محل زندگی و رابطه تون رو روشن کنید به ویژه وقتی این شرایط به هم نمی خورن ، در امتداد هم نیستن و هر کدوم دارن برای خودشون یک سازی میزنن. اول باید موقعیت خونه و خانواده رو استیبل کنید.ممکنه این استیبل کردن اول با یک تکان بزرگ همراه باشه. مثلا ممکنه شما در کشور یا شهری زندگی می کنید که در جهت پیش رفتن به سوی اهداف شما نیست و نمی تونید توانایی هاتون رو اونجا گسترش بدید و برنامه هاتون در اونجا قدرت تبلور نداره.بنابراین دست و پاگیره و یونیورس میخواد که این از شما باز بشه. ممکنه در 40 روز آینده تا آخرای اکتبر یا اوایل نوامبر اینو تجربه کنید و ناگهان شرایطی پیش بیاد که در واقع میخواد زنجیرهای شمارو باز کنه. باید در مورد روابط با شریک زندگی و کاری صحبت کنید و ببینید در جهت اهداف شما هستن یا نه و تمام اینها وقتی در یک جهت قرار بگیرن اونوقت مارس در آکواریوس به شما کمک می کنه حرکت کنید به سمت اونجایی که بهش تعلق دارید.بنابراین شرایط رو از نظر روحی و معنوی ببینین چون سترن و پلوتو خونه ی 12 شما هستن و زمان اون رسیده که شما دیدگاه های معنوی تون رو بزرگتر کنید. مارس هم در نشان شماست و خواه ناخواه یک سری از بندهای هویتی شما رو کات کرده یا میکنه چون باید هویت جدید شکل بگیره و این هویت  جدید در یک محیط جدید باید رشد کنه تا به اهداف جدیدش برسه.پس اگر میخواین وارد قلمرو جدید بشین عجله نکنید اول باید یکسری پرونده های گذشته بسته بشه تا قدرت حرکت پیدا کنید. این هفته ریسک نکنید و خودتون رو توی یک موقعیت ناشناخته نندازید چون یکسری از وزنه ها از گذشته هست که شمارو پایین میکشه که اونها باید حل بشه. اگر از نظر حتی موقعیت قانونی یا محل زندگی دچار شرایطی هستین که باید اول اونو فیکس کنید حتما این کار رو بکنید تا 40 روز آینده این شرایط باعث میشه که شما بتونید تحت تاثیر اینها جابجایی داشته باشید و یک سفر جدید رو تجربه کنید. این سفر جدید ممکنه بیرونی و یا درونی باشه.ممکنه حتی جابجایی مهاجرتی باشه. چون ماه نو در نشان ترازو اتفاق میفته و میخواد این قسمت رو باز کنه اما پلوتو قانونه و دستش رو میزاره روش و ممکنه از طرف مامور قانون یکم سختی ایجاد بشه در مورد ویزا، جابجایی یا توی تحصیل شاید اساتید مشکلاتی ایجاد کنن . بهرحال چیزیه که الان نمیزاره شما بپرین توی قلمرو جدیدتون. اول باید موقعیت احساسی تون رو تثبیت کنید و شرایط فونداسیون محل زندگیتون رو استیبل کنید تا بتونید به اهداف اینده ی کاریتون برسین. تجمع سیارات در نشان عقرب میتونه از نظر ارتباط با پدر ، مقامداران و افراد صاحب منصب، پروژه های گذشته  یکسری مسائل رو برگردونه که باهاشون رویارویی داشته باشین که باید حل و فصل بشن که وقتی حل شدن شما می تونید در موقعیت جدید رشد کنید و اورانوس و مرکوری با هم این هفته شاید یک خبر ناگهانی از شرایط مربوط به این چیزها از گذشته براتون بیارن. نگران نباشید بدونید همه ی اینها برای اینه که شما باید حرکت کنید و وقتش رسیده که این حرکتها ایجاد بشه به شرطی که خودتون رو بتونید از این دام و تله هایی که از گذشته به شما رسیده آزاد کنید.

 

اسفند و رایزینگ ماهی : ماه نو در قسمتی از چارت شماست که مربوط میشه به ساپورت شدن از طرف دیگران، ساپورت مالی همسر ویا ارتباط شما با خانواده ی همسر، مسائل مربوط به سکس، مسائل مربوط به تابوها ترسها و اضطرابها و مسائل مربوط به چک و مالیاتهای شما. بهرحال ممکنه این انرژی باعث بشه بخواین یک شروع جدید رو  تجربه کنید اما اولش باید یک پایانی رو رقم بزنید. چون پلوتو میگه یکسری شرایط ناکارامد از گذشته هست که باید بپذیرید و شمارو تحت فشار میزاره تا این رو متوجه بشید. پلوتو در قسمتی از چارته که مربوط میشه به روابط اجتماعی شما، گروه هایی که با شما همراهی دارن، دوستان شما و ممکنه اهدافتون با هم ضد و نقیض باشه و تداخل پیدا کنه تا اینکه  متوجه بشید مشکل چیه ، حلش کنید یا از راه دیگه ای برید تا به اون گشایش برسید.نکته ی مهمی که هست تجمع سیارات در نشان عقربه و این نشان جاییه که مربوط میشه به آینده ی زندگی تون و سفر  به قلمروهای جدید. ممکنه بعضی از شما این جابجایی هارو انجام داده باشید یا بعضی هاتون تازه میخواین انجام بدید اما ممکنه سنگین شده باشه. ونوس در عقرب داره برگشت میکنه و در چهل روز آینده این گیر و بندها و انسدادهارو به شما نشون میده و متوجه میشید که کجا و به چه صورت باید این انسدادهارو حل کنید و از این طریق آزاد بشید. اگر اینها سنگینی و فشار ایجاد کرد از اهدافتون دست نکشید. فقط انسدادهارو شناسایی کنید و سعی کنید حلشون کنید . ممکنه بعضی از شما در پایان مراحل تحصیلی یا مهاجرتی باشید و یک مقدار سنگینی و ترس و نگرانی ایجاد بشه. ممکنه بطور ناگهانی خبرهایی در موردشون به شما  برسه که باید عاقلانه و شفاف فکر کنید و بتونید ارتباطات درست بگیرید و بتونید برای حل کردن اون مشکل راه حلهای درست بکار ببرید. این هفته ممکنه این سنگینی هارو احساس کنید چون 4 تا سیاره در عقربه .اما نگران نباشید!  اگر این شرایط نباشه نمی تونیم عمیق اونهارو ببینیم . وقتی این همه سیاره میرن اونجا یعنی تمام توجه مارو میکشن به اون قسمت. بخصوص که مرکوری هم وارد میشه و ذهن مارو عمیقا درگیر میکنه و می تونیم با عقل معاشمون ببینیم که باید به چه صورت عمل کنیم. مارس تمام تابستون به شما فهمونده که خودتون  باعث بلاک خودتون شدین نه کسی دیگه!! همسرتون برای شما انسداد ایجاد نکرده. شما  هستین که از ترس و نگرانی خودتون رو توی زندان اسیر کردین.شاید چون می ترسین دیواره هارو بشکنین و قدمهای بزرگ بردارین اما الان زمانیه که باید انرژی آکواریوس رو در خودتون چنل کنید. ارتباط بگیرید با کسانی که می تونن به شما دیدگاه روشنتری از شرایط بدن. خودتون رو نبندید و به همه پرخاش نکنید که خودتون رو ایزوله و جدا کنید. کسی توی این زمان با شما دشمنی نمیکنه. خودتون هستین که با افکار و عدم اعتماد به نفستون باعث شدید این گره ها ایجاد بشه. از کسانی که حقیقت رو بهتون میگن فرار نکنید. اگرچه که در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستین. قبلا هم به ماهی ها گفته شده بود که در سال 2016 و 17 درس بخونید و توانایی هاتون رو گسترده کنید تا بتونید سال2018   برای توسعه ی شرایطتون از اونها استفاده کنید اگر گوش کرده باشید الان می تونید از اون مدارک و توانایی ها استفاده کنید و از طریق اونها ساپورت بشید. بهرحال خونه ی 9 شما در حال تغییره و این تحول ممکنه سنگین باشه اما عقب نکشید. خونه ی 9 مربوط میشه به مهاجرت و متافیزیک و سفر درونی و بیرونی و تحصیل و هرچی باعث گسترده تر شدن عقاید مانسبت به زندگی میشه.شما محتاج کسی نیستید و می تونید از راهنمایی های بقیه استفاده کنید اما خودتون با قدرت عمل کنید. بعضی از شما ممکنه از طرف همسر شرایط سختی براتون ایجاد بشه و اون درگیر مسائل مالی و چک و مالیات بشه . تحت تاثیر این ماه نو ممکنه پلوتو این فشار رو ایجاد کنه اما ماه نو انرژی آغاز داره، زمان خیلی خوبیه برای  رها شدن بنابراین اگر توی شرایطی مثل دریافت بورسیه و وام هستید تحت تاثیر قوانین ممکنه به مشکل بخورید. ممکنه در این شرایط احساس کنید عدم بالانس ایجاد شده اما نترسید ، اضطراب نداشته باشید چون این ترس برای پلوتو هست که داره کاری میکنه  شما به ریشه ها توجه کنید و ببینید که ریشه ی اون مسائل چیه و از ریشه موضوع رو حل کنید.

Attachments area

متن هوروسکوپ هفتگی هر نشان
enemad-logo
error: Content is protected !!