هوروسکوپ ها و پیام آسترولوژی تکاملی

متن پیام آسترولوژی تکاملی 26-19 آگوست 2018

راشل عزیز ، من گمان می کنم که این پیام آسترولوژی شما یکی از بهترین، پاک ترین، صادقانه ترین، روراست ترین و مهربان ترین ویدئوهای تاریخ هوروسکوپ فارسی بود! و می خوام به همه کسانی که در دلشان دغدغه انسانیت دارند، توصیه کنم بارها به این ویدئو گوش کنند و به این فکر کنند که شاید واقعا لازم نباشد دنیای بیرون را عوض کنیم، به جاش فقط و فقط با خودمان و دنیای درونمان روراست باشیم.

 حرف دلم، حرف راشل عزیز است و نصمیم گرفتم این پیام را تایپ کنم تا با دقت بیشتری به گوش جان بسپاریم.

بیایید این فرصت بی نظیر یونیورس را از دست ندیم!!! رضا

 

  • پیام آسترولوژی تکاملی 26-19 آگوست 2018

 

مارس در نشان آکواریوس بعد از دوسال در حال حرکت برگشتی بود و ایگو ما در حال ریست شدن بود! نشان آکواریوس نشان صداقت و روراستیست، در واقع یونیورس از ما خواست که با خودمان روراست باشیم و ماسک ایگو را ابتدا برای خودمان و بعد برای دیگران از صورت برداریم! این درس و تست حرکت برگشتی مارس در آکواریوس بود! صداقت و روراستی با خودمان، اینکه بفهمیم کجای کاریم و کی هستیم؟ و اون موقع اس که مسیر ما مشخص میشه! چون تا وقتی که ما بدرستی نفهمیم کی هستیم، نمی توانیم مسیرما ن را بدرستی تشخیص بدیم! پس اگر بعد این دو ماهی که پشت سر گذاشتید، هنوز که هنوزه، سر نقطه اولی هستید که دو ماه پیش بودید و هنوز هم صادق نیستید، هدف مارس برگشتی در شما به نتیجه نرسیده و حقیقت این است که دوباره این تکرار درس را خواهید داشت.

خوشحال هستم برای کسانی که استفاده کردن از انرژی های درون گرایی که داشتیم، انرژی هفت جرم آسمانی درون گرا شده بود و در درون خودمان، ما در حال کند و کاو بودیم و به همین دلیل هم مسائل بیرونی راحت شکل نمی گرفت، چون اینها قدرت تبلور بیرونی نداشتن و همه انرژی ها در درون ما بودند.

انرژی سیارات انرژی هایی هستند که در درون DNA ما انسان ها در جریان هستند و به همین ترتیب مثلا: ونوس روح لطیف ماست، مارس روح جنگجوی ماست یا مرکوری ذهن ماست و به این ترتیب حرکت مستقیم یا برگشتی سیارات روی ما تاثیر دارند. به هر حال با پایان حرکت برگشتی مرکوری ذهن ما کم کم شروع به شفاف شدن درمورد شرایط می کند و خوبیش این که این حرکت برگشتی زمانی مستقیم میشه که ونوس با مرکوری در زاویه بسیار خوبی بودن. بنابراین ما باید زیبایی های زندگی را ببینیم و اول ذهمنمان را باید متوجه چیزهای مثبتی بکنیم که حتی تو این تابستان پر فراز و نشیب باهاش روبرو شدیم، یعنی اینکه اگر مقصدی داریم و می خوایم که بهش برسیم، زیبایی های مسیر را هم ببینیم. درسته که همه ما یک مقصد داریم و مقصد ما در تابستان 2018 صعود است، اما این سختی هاییی که اتفاق می افتند در حقیقت زیبایی های راه هستند. ونوس ذهن ما را متوجه می کند که در کنار این سختی ها و تنش ها، در کنار این تبدیل ها و تحول ها، زیبایی ها را ببینیم. انرژی لطافت زنانه مان را تقویت کنیم، همه ی ما روح مهربان و لطیف در وجودمان هست.

وقتی که ژوپیتر در نشان عقرب با نپتون در نشان ماهی، دقیقا در لحظه ای که مرکوری داشت تغییر جهت می داد، این دو سیاره در یک درجه دقیق و هماهنگ با هم رقص هارمونیک داشتند و این رخداد، اتفاقی نیست که همیشه رخ بده!  این اتفاق، اتفاقی که تا آخره عمره ما دیگه تکرار نخواهد شد، یعنی امکلن نداره که دیگه از گروه شنونده های این ویدئو کسی باشه که بتواند این اتفاق کم نظیر را یکباره دیگه در طول عمرش تجربه بکند! چون دیگر ژوپیتر و نپتون در عقرب و ماهی با هم در تماس قرار نمی گیرند. ژوپیتر دسامبر 2017 رقص هارمونیک خودش را نپتون شروع کرد، شاید اون موقع احساس کردین که یک دری در حال باز شدن است یا یک اتفاقی در حال رخ دادن است، اما دوباره متوقف شد! و رفت تا می 2018  کمی تکون خورد و دوباره متوقف شد! و حالاااا برای آخرین بار ژوپیتر و نپتون با هم دیدار کردند و تمام 2018 انرژی این دیدار باقی می ماند، اما امروز در اوج بود. ژوپیتر فلسفه زندگی و خرد و آگاهی عمیق ماست، در حالی که نپتون آگاهی ملکوتی ماست، دریافت شفا و التیام و آگاهی و ساپورت از عالم ملکوت است. ژوپیتر که در عقرب فعالیت خودش را از مارچ شدید کرده بود با حرکت برگشتی رفته بود به کند و کاو عمق ضمیر ناخودآگاه ما، تیکه های گمشده ما را برگردوند و سر هم کرد! چون خیلی از ماها تیکه های گمشده و جا گذاشته ای داریم در ابعاد و زمان های مختلف، که ژوپیتر برگشتی این تیکه ها را جمع و جور کرد و آورد و حالاااا روبروی نپتون، دستش را گرفته روبروی ملکوت و انرژی ملکوت داره به ما می رسد. و ژوپیتر در عقرب پرچم دار صداقت و روراستی و باز هم صداقت با خومان است و تمام انرژی اتفاقاتی که در جریان هستند از محور ما در حال عبور هستند و مرکزیت این انرژی ها خود ما هستیم، که ما اول خودمان را پبدا کنیم و با صداقت با خودمان روراست باشیم و بعد مسیرمان مشخص می شود.

اگر در تابستان 2108 به این نقطه رسیدید که رسیدید… و این رقص هارمونیک ژوپیتر و نپتون کمک می کند که حالت معجزه وار اتفاقی برای شما بیاقتد که از نظر درونی تبدیل شوید، مثل یک معجون جادویی که می تواند شما را تبدیل بکند، مثل این فیلم های والت دیزنی….اما اگر که صادق نیستید و هنوزم در رفتار با خودتان و بقیه ماسک دارید عین دو ماه پیش یا عین دو سال گذشته، در نتیجه در این مرحله و سطح صعود قرار نمی گیرید و همچنان در زنجیر ایگوی گذشته خودتان اسیر می مانید! به همه ما فرصت داده شد که ایگوی خودمان را بازرسی و بازبینی کنیم که بفهمیم چی می خوایم؟

چی هستیم؟

هدف و مقصد راهمان چیست؟

و تیکه ها و چیزهای اضافه را که فقط سنگینی ایجاد کرده است، کات کنیم!

این ها فرصت هایی بود که از سوی یونیورس به ما داده شد که بریم به سوی نور خومان، به خاطر اینکه آکواریوس قسمت نور ماست و همه ما قسمت های تاریک داریم و البته جالب که مارس در کپریکورن قسمت تاریک وجود ما را کند و کاو می کند. ما قسمت تاریک داریم، قسمت روشن داریم و همه اینها با هم در وجود همه ما هستند و وقتی که مارس در کپریکورن هست، قسمت تاریک ما میاد بالا و حق به جانب و با سرزنش و قضاوت رفتار می کند… و دوباره اگر تو این دور گیر بیافتیم، دیگه فایده ای نداره! اجازه بدید همین جایی که ایگوی شما می خواد سربلند کند و خودش را توجیه  کند و خودش را چاق تر کند، همییینجا کات کنید ایگوی گذشته را و بذارید همینجا بماند… تا اینکه در سپتامبر که حرکت مارس مستقیم می شود شما دیگه قسمت های اضافه ای که داشتند از شما انرژی می گرفتند را همراه خودتان نداشته باشید.

من نمی توانم دقیقا بگم که ابن تحول ها چی می تواند باشند، چون دقیقا بستگی به خود شما دارد و در هر کسی متفاوت است. خیلی از ما تو این مدت حس کردیم که چه چیزهایی هست که اضافه هستند تو مسیرمان و چه چیزهایی تو مسیرمان نیستند و چه چیزهایی ما را از نظر احساسی فشرده کردن…خیلی ها چند روز پیش از نظر احساسی بهم ریخته بودید، گریه، زاری، سنگینی و نق نق … همه اینها بود … حرف نزدن، گوشه گیری، افسردگی، بخاطره اینکه همانطور که گفتم هفت تا انرژی در درون ما در حال کند و کاو بودن! حالا یکی از این هفت تا داره برمی گرده و بیرونی میشه، وقتی حالا مرکوری مستقیم میشه، یعنی تبلور ارتباطات بیرونی اکتیو میشه و ایمیل ها، تلفن ها، خبرها میرسه، این هفته و هفته بعر همینطوری ادامه دارد و سرعت مرکوری بیستر میشه و از نقاطی رد خواهد شد که بسیار مهم هستند و تکلیف خیلی اتفاقاتی که در تابستان 2018 در حال وقوع بودن، مشخص میشه و حرکت ها شروع میشه، وقتی که مارس مستقیم بشه، بعدش سترن مستقیم میشه، بعدش پلوتو مستقیم میشه … و تبلور دنیای بیرونی شکل می گیره چون کپریکورن نشان زمینی و این تبلورها را ما پروجکت می کنیم و بهشون نیاز داریم چون از وجود ما سرچشمه می گیرند یعنی الآن باید منبع تغذیه این تبلورها را باید در وجودمان تغییر داده باشیم، یعنی باید بدانیم که دارید از چه چیزی تغذیه می کنیم، از شیر تغذیه می کنیم، از آب تغذیه می کنیم یا داریم از آب گل آلود تغذیه می کنیم. تمام این انرژی های سیاه و سفید در ما هستند، انرژی های نفرت، دشمنی، حسادت در ما هستند و همچنین گشاده قلبی و بخشش و قدردانی در ما هست … همه اینها در ما هستند و بستگی به این داره که ما کدام یک از اینها  را در وجودمان اکتیو کنیم و به کدام سمت بریم، همه سیارات الآن در حال ارسال انرژی هستند و این انرژی ها در درون ما در حال جوشش هستند و بستگی به این دارد که ما کدام یکی از این نوع انرژی ها را چنل کنیم، کدام را دریافت کنیم … محبت و شفقت و رحم و دلسوزی ماهی را در درون خودمان و برای دیگران ایجاد کنیم که 26 آگوست ماه کامل این نشان را خواهیم داشت، یا اینکه نه … برای اینکه خودمان به موفقیت برسیم دیگران را له کنیم …

” البته باید بدانیم که در نهایت خودمان تخریب می شیم و تخریب دیگران، نهایت و سرانجامی جز خود تخریبی نخواهد داشت”، یا اینکه خودمان را ندیده می گیریم و به خودمان ضربه می زنیم … همه و همه ی اینها را خوده ما هستیم تصمیم می گیریم که کدام را انتخاب کنیم!!!

همیشه این انتخاب خوده ما خواهد بود که با روراستی و صداقت و با ندای درونی وجودملن، قلبمان و روحمان در راستای هدف والای آفرینش تصمیم بگیریم و قدم برداریم فارغ از هیاهوی جهان و حرف این و آن!!!، یا اینکه با هزار و یک بهانه و نقش و فیلم و ماسک و دروغ که در دنیای فیزیک تمامی ندارد، خودمان را گول بزنیم و وارد چرخه و درس های تکراری و عذاب آور بشیم!!! این انرژی در این موقعیت در آسمان و در درون ما در جریان و جوشش هستند، اما در نهایت اینکه ما کدام یکی را دریافت می کنیم و چه حرکتی می کنی بستگی به ما دارد، یعنی این قسمت می شود اراده انسانی و اختیار ما در زندگی! مثل اینکه  همه ما در زندگی اشتباهاتی می کنیم ولی نحوه برخورد و مواجهه ما با اشتباهات و شکست های زندگی بستگی به خوده ما داره و انتخاب ماست! می توانیم اسیر جریان بشیم و در باتلاق اشتباهات و ایگو و قضاوت و مقصر شمردن بقیه غرق بشیم و همیشه در چرخه تکراری با کینه و خشم و نقرت بریم جلو … و یا اینکه به خودمان بیاییم، به اصل خودمان و درونمان برگردیم و با کند و کاو ریشه مشکلات از درون خودمان حل کنیم و به نوری که در قلب تک تک ما وجود داره، رجوع کنیم و کات کنیم و رها کنیم هر آن چیز و هر آن کسی که ما را از اصل وجودمان دور می کند! دنیا دقیقا مثل یک بازی و گیم که هیچ وقت مشکلات تمام نمی شوند و متناسب با سختی و شرایط بازی به شما فرصت و امکانات داده شده و نباید فراموش کرد که همه ما پتانسیل غلبه بر این مراحل سخت را داریم و اینکه با استفاده موقعیت و توانایی ها و ساپورت ها از مراحل رد بشیم یا نه! انتخاب خودمان است،مثلا تو شرایط بدی گرفتار شدیم و یهو دری باز میشه! حال کی باید از این در رد بشه؟ خب ما! ما باید تشخیص بدیم و حرکت بکنیم. باور کنید این انرژی الآن ایجاد میشه، با خروج ماه از عقرب، با مستقیم شدن مرکوری، با ورود ماه به کماندار که در ارتباط با مرکز گلکسی قرار می گیره و دقیقا می توانید در اصلی زندگی را پیدا کنید و الهام بگیرید در این روزهایی که دقیقا روزهای دریافت الهام است، و ببینید چطور میتوانید از این انرژی زاویه بی نظیر بین ژوپیتر و نپتون استفاده بکنید. ژوپیتر در نشان عقرب، عقرب تاریک ترین و عمیق تربن قسمت ضمیر ناخودآگاه ماست و نپتون بالاترین است، یعنی نپتون برمی گرده به چاکرای هفتم وعقرب چاکرای ریشه اس، یعنی به زبان ساده تر شما در این زمان فرصت دارین از چاکرای اول تا هفتم انرژی را مثل آتشفشان هل بدین بالا و از این کانکشن بین زمین و آسمان استفاده کنید.

 به خدااا  ما این جسم نیستیم!!! و برای همین که تو آسترولوژی تکاملی خیلی مورد بررسی قرار می گیره، چون بون ما یک چیزی است ورای این جسم! اینطور فرض کنید که ما یونیورسی هستیم داخل این بدن خاکی و این بدن خاکی را فرض کنید یک لباس که اگر درش بیاریم انگار که تو یونیورس پخش می شیم و اون که اصل وجود راشل و تک تک شماست و این جسم فقط برای این که بیایم روی این زمین و رشد کنیم و تجربه کسب کنیم و نمی شد که به شکل مخلوطی از گازهای یونیورس بیایم روی زمین، پس به این بدن به عنوان یک لباس نیاز داشتیم که بیایم روی زمین و به این ترتیب ما توی جسم محدود شدیم! و وقتی که این انرژی ها و اتفاقات در جریان هستند ما به اصل خودمان می توانیم وصل بشیم و موانع و سدها را برداریم و برسیم به حقیقت خودمان و وقتی که به این حقیقت برسیم، مسیر اصلی زندگی خودمان را  بر روی زمین را پیدا می کنیم، مسیر شغلی، رابطه ها، کار و مقصد روح را به درستی پیدا می کنیم و هدف و ماموریت ما از روی زمین آمدن آشکار خواهد شد و همه اینها بستگی به این دارد که ما چقدر خودمان را می شناسیم و اینکه چه کسانی موفق می شوند در جریان این انرژی ها حداکثر استفاد را ببرند یک مساله فردی است.

ببنیم واقعا بعد از دو ماه چه درسی گرفتید؟ واقعا درسی گرفتید؟ این همه فشار مارس که واقعا داشت جراحی روح می کرد! واقعا ببینید فرقی کردید بعد از دو ماه یا اینکه نه!

هنوز دارید بقیه آدم ها را سرزنش  و متهم می کنید!

هنوز دارید بقیه آدم ها و اطرافیان را علت عدم موفقیت های زندگی می دونید!

هنوز از یکی دلخورید!

هنوز در فکر انتغام گرفتن هستید؟

هنوز سرچشمه همه مشکلات را پدر، مادر، همسر و … می دانید؟

  • یا اینکه با شجاعت اعلام می کنید: من اینم، می خوام موفق بشم، می خوام به هدفم برسم! به خواسته ام می خوام برسم! و براش تلاش می کنم! پس یکبار برای همیشه به قول معروف گیوه ها را وربکشین و آماده بشین که مارس مستقیم شد برید به سمت هدف والایی که همیشه دنبالش بودین!!! این اتقاقات در کپریکورن در حال رخ دادن هستند و قبلا هم گفتم که کپریکورن هدف خودش را بالا می گیره و محدود فکر نمی کند! برید بالاتر اما با قدرت با دلسوزی، رحم، شفقت، با مهر و محبت و با عشق … نه با استثمار و استعمار، سواستفاده از قدرت، دروغ، دزدی! یعنی دو را وجود داره که هرکس خودش باید انتخاب کند و هر دو این انرژی ها در کپریکورن هستن، نه اینکه نیست، چون کپریکورن می خواد که از قله بالا بره و قدرت سیاهی و تاریکی هم داره و پلوتو هم الان در کپریکورن به همراه سترن، پس هر کسی که می خواد از قدرت تاریکی استفاده کند راهش بازه، استفاده کند هیچ مشکلی نیست براش! قشششنگ می توانید خودتان را شارژ کنید%، پر از تاریکی،
  • پر از دروغ
  • پر از نفرت
  • پر از فیلم بازی کردن
  • پر از ریا و پر اززز … همه چیز
  • برید استفاده کنید… اما در هر صورت وقتی سال 2020 ژوپیتر و سترن در نشان آکواریوس با هم دیدار بکنن، یک دیوار بین ابعادی بزرگ شکسته خواهدشد که دنیا واقعا به لرزه در میآد و روح ما دوباره اساسی تکان خواهد خورد! ما سفری که شروع کردیم از 20-19-2018 سفر صخره ای است و حتی الآن نمیشه گفت که تابستان 2108 تمام شد! نه تمام نشده … یعنی یک قسمتی از سفر ما که مربوط میشد به گذشته، چون ما باید الآن خیلی چیزهای مربوط به گذشته را ببندیم تا برسیم به 2019 و 2020 و در حال تمام کردن گذشته های ناتمام هستیم و این همه سیارات برگشتی ( مارس، پلوتو و … ) یعنی روشن شدن تکلیف گذشته، رهایی و خلاص شدن از گذشته و سبک کردن برای رفتن به سوی آینده!

البته ما هنوز حرکت برگستی ونوس را تجربه نکردیم و توی اکتبر اتفاق خواهد افتاد و تکلیف خیلی از مساوئل ارزشی و پولی و رابطه ای ما ازگذشته باز در این زمان مشخص خواهد شد! یعنی درهای گذشته که داره تند و تند بسته میشه … و حالا کیا از این درها عبور می کنن و کیا عبور نمی کنن!

و البته ونوس برگشتی موضوع پول را هم از نظر فردی و هم از نظر جهانی ( سهام، بورس و…)تحت تاثیر قرار می دهد.

ولی به هر حال ما باید یکسری پاک سازی داشته باشیم از 2010 از 2011 که ونوس در لیبرا و عقرب حرکت برگشتی داره که در ویدئوهای 2018 هم توضیح دادم که چطور روی هر نشان اثر گذار است.

 

به هر حال یعنی اینکه سفر ما تازه شروع شده و یک سری پرونده های گذشته را باید ببندیم و جمع کنیم، که بتوانیم سبک بریم به سمت آینده …

جای ما مشخص بشه در آینده که به کجا تعلق داریم؟

با چی کسانی باید باشیم؟

به کدام گروه تعلق داریم؟

که همه اینها بارها گفته شده و اینها ادامه داره!

فقط اینکه مرکوری که مستقیم شد، انرژی میره به سمت اینکه کم کم ما متوجه بشیم داستان چیه؟ و چه خبره؟ و چون ژوپیتر و نپتون در حال حاضر در حال رقص هارمونیک هستن، قدرت ایجاد معجزه دارند!!! خیلی معجزه وار می تواند دری بازشود …

خیلی معجزه وار می تواند اتفاقی بافتد …

“برای کسانی که واقعا لیاقت ساپورت و حمایت یونیورس را دارند.”

بنابراین این هفته با مستقیم شدن حرکت مرکوری شروع میشه و بعدش 23ام خورشید وارد نشان خوشه خواهد شد و وقتی که خورشید وارد خوشه میشه، انرژی کار و فعالیت به ما برمی گرده و اکتیو میشیم! هر چقدر که انرژی خورشید در لیو می خواد سرویس بگیره، خورشید رد خوشه سرویس میده، چون خوشه سرویس دهنده اس و لیو سلطنتی و سرویس گیرنده است ولی خوشه کارکن و زحمت میکشه، مثل مورچه زحمت کش و به بقیه هم سرویس میده! پس خورشید میره در نشان خوشه و اگرچه واقعیت ها شروع می کند به ظاهر شدن! چون خوشه نشان واقعیت است و خیلییی منطقی است و ممکن که کمی سخت باشه چون باید با منطق ذهنی تشخیص بدیم و همانطور که همیشه گفتم باید گندم های سالم و ناسالم را از خوشه گندم جدا بکنیم تا مسیر را مشخص کنیم.

  • اما 25 آگوست ما یک مثلث بسیار عالی در آسمان داریم که بین نشان های زمینی، بین خورشید، سترن و اورانوس که دقیقا پایه ها و فوندانسیون آینده گذاشته میشه و ساپورت سه تا از ابر قدرت های آسمان را خواهیم داشت! ببینید می خواید چیکار بکنید؟ پایه هاش را پر قدرت بگذارید، ولی صداااقت داشته باشید!!! با خودتون، اورانوس سیاره صداقت! اگر تو کارهایی که می خواید انجام بدین صداقت نداشته باشین، بعدا همین همین کارهای شما توسط همین اورانوس از هم پاشیده میشه! بنابراین با صداقت اساس و ریشه های کارها را مشخص کنید. 25 و 26 آگوست خیلی زمان خوبی که بین دوراهی ها به نتیجه و تصمیم گیری برسید و بعدش ماه کاملی را داریم در که در نشان ماهی رخ میده و بعد در مسیری که انتخاب می کنید رحم و شفقت و دلسوزی رت در نطر بگیرید. به خودتون محبت کنید و به بقیه هم عشق بورزید.
  • بعد از همه اینها مارس 27،28 آگوست مستقیم میشه و بالاخره سفر جدید مارس شروع میشه برا ی دوسال آینده!  اما تو این فاصله ای که الان داریم از 19ام تا 28ام مارس متوقف شده و دقیقا زمانی که “باااید …باااید …باااید ماسک ها را برداریم و باید لباس صداقت را تنمان کنیم و با همین صداقت بریم به سمت قله های موفقیت… باید با خودتون روراست بشین! این چاره ای نیست … مارس ایگوی ماست! باید ایگوی کهنه و قدیمی کنار بره تا ایگوی جدید بیاد و بشینه بر روی وجود شما و هویت جدید شکل بگیره! “”این فرصت را از دست ندییید!!! چون اگر از دست بدین دیگه این فرصت خوب تا مدت ها تکرار نخواهد شد …””
  • پس اگر بخوام یه جمع بندی داشته باشم، تابستان 2018 زمانی که ما فرصت داریم از جزیره ای که توش گرفتار شدیم، نجات پیدا کنیم! ممکن تو این جزیره از سال 2010 یا 2011 وارد شده باشیم و دقیییقا این تابستان ما این قدرت را داریم که از آنها رها بشیم! اگر در این فاصله ای که سیارت حرکت برگشتی بودن، شما ریشه مشکل را پیدا کردین در درون خودتان و یک کرجی ( قایق کوچولو ) ساختین برای اینکه این کرجی را به اقیانوس بندازین تا از این جزیره مشکلات دور بشین! وقتی که مارس مستقیم میشه حتما اینکار انجام بدین و این کرجی زیبا را به آب بندازین و حرکت کنید. مهم این نیست که نتیجه این جزیره و درسش برای شما چی بوده؟ الآن زمانی که باید از این جزیره رفت و یک مرحله دیگه از زندگی را شروع کنیم!

خوشبحااال اونایی که تواین مدت به خودشان پرداختن و متوجه شدن که اشکال کار کجاست و توانستن این کرجی بسازن و این هفته هم دیگه مراحل آخر برنامه ریزی اینهاست و بعدا می توانند حرکت کنند! حرکت هایی که فوری اتفاق نمی افتد، بلکه مرحله به مرحله و پله به پله شکل می گیره بر اساس تصمیماتی که خودمان می گیریم و در نهایت این ما هستیم که انتخاب می کنیم/ 

حرکت کنیم! … بشینیم!…بریم! … بمونیم!

یونیورس فقط داره فرصت ها را به ما میده

مآییم که از انرژی ها می توانیم استفاده کنیم

لوهناهو ، مالاهونا

راشل – هوروسکوپ فارسی

 

متن پیام آسترولوژی تکاملی 26-19 آگوست 2018
enemad-logo
error: Content is protected !!