توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 

نشانهای زودیاک از عناصر خاک، آب، هوا و آتش هستندخوشه، گاو، بز= خاک  یا زمین- عقرب، ماهی‌، خرچنگ= آب  –    دلو، دوقلو، ترازو= هوا- شیر، قوچ، کماندار=آتش .نشان‌های یک گروه را نشان‌های خواهر مینامیم.نشان‌های خاک و آب با هم ، نشان‌های هوا و آتش با هم همخوانی دارند


دوستانی که عنصر هوا در چارت تولد آنها سنگین است : متولدین یا رایزینگ ترازو، دوقلو و آکواریوس و یا کسانی که سیارات زیاد چارت تولدشان در عنصر هوا دارند:
شما باید روغن‌های ارگانیک و سالم اشباع نشده را همیشه در وعده‌های غذایی داشته باشید. روغن زیتون، روغن دانه پنبه، آوکادو، تخم مرغ‌، خشکبار خام و بو نداده، روغن ماهی‌ و ماهی‌ سالمون. بدن شما رژیم غذایی بدون چربی‌ را نمی‌تواند تحمل کند و در عین حال به چربی‌‌های نا سالم شدیدا واکنش میدهد و باعث چاقی میشود. افزودن چربی‌‌های ارگانیک باعث شادابی روحی‌ و جسمی‌ شما خواهد شد. همینطور شما را از افسردگی نجات میدهد. در عین حال کربو هیدرات زیاد در رژیم غذایی شما توصیه نمی‌شود.

توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 

دوستانی که عنصر آب در چارت تولد آنها سنگین است : متولدین یا رایزینگ خرچنگ ، ماهی‌ و عقرب یا کسانی که بیشتر سیارات چارت تولد آنها در عنصر آب هست .
با توجه به اینکه سیستم گوارش شما بسیار حساس هست و اغلب مشکل معده و روده دارید بدن شما به کربو هیدرات و قند نیاز دارد. در عین حال کربوهیدرات و نشاسته ناسالم به راحتی‌ به شما اضافه وزن و بیماری قند میدهد. بنابراین برای تامین قند لازم بهتر است از عسل استفاده کنید و از نشاسته‌های سالم مثل بلغور، جوو دوسر ، کینوا و همینطور حبوبات در وعده‌های غذایی داشته باشید.

توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 

دوستانی که عنصر خاک در چارت تولد آنها سنگین است : متولدین یا رایزینگ تارس ، بز و خوشه یا کسانی که بیشتر سیارات چارت تولد آنها در عنصر خاک هست.
بدن شما مواد معدنی را خیلی‌ سریع مصرف می‌کند و شما در معرض ابتلا به کمبود مواد معدنی مثل آهن، کلسیم، روی، فسفر و… هستید. بنابراین سبزیجات تازه و خام و ریشه‌های گیاهی همیشه باید در رژیم غذایی شما موجود باشند. نوشیدنی‌‌های خنک با بدن شما سازگار نیستند. نوشیدنی‌‌های گرم و همینطور تمرینات منظم ورزشی لازمه زندگی‌ روزمره شما هستند

توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 

دوستانی که عنصر آتش در چارت تولد آنها سنگین است : متولدین یا رایزینگ شیر ، کماندار و قوچ یا کسانی که بیشتر سیارات چارت تولد آنها در آتش هست
ساختار بدنی شما نیاز به پروتئین دارد. سعی‌ کنید پروتئین لازم را از غذاهای دریایی ( ماهی‌، صدف، اسکوئید)و همینطور حبوبات و پروتئین‌های گیاهی ( سویا، کلم پیچ) تامین کنید. اگر گیاهخوار هستید بهتر است از مکمل‌های حاوی آمینو اسید‌ها استفاده کنید. کاهش پروتئین شما را از نظر روحی‌ و جسمی‌ در وضعیت ضعف و ناپایدار و عصبی قرار میدهد.

توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 

توصیه‌های غذایی بر اساس چارت تولد 
enemad-logo
error: Content is protected !!